2410
2553

چند وقته در مورد جدا شدن تاپیک زدم تا تهش رفتیم ته ته فقط مونده بود بیاد تو شناستانه مون کوتاه نیومدم چون واقعا جای کوتاه اومدن نبود و مطمین بودم دروغ میکه پشیمون نبود فقط میخواست من رو نکه داره تو این مدت مشاوره هم میرفت ولی امشب که اومد حرف زدیم دونه دونه کارهای بدی که کرده بود رو توضیح داد و معذرت خواهی کرد البته یه بچه هشت ماهه هم داریم الان تو دلم اصلا دوسش ندارم ولی خو اون مشاوره رفته تغییر کرده داره به جلساتش ادامه میده منم بیخیال شدم دیگه طلاق منتفیه

انشالله ک خیره

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدارو شکر 

ای ساربان آهسته ران که آرام جان گم کرده ام /آخر شده ماه حسین من میزبان گم کرده ام/در میکده بودم ولی بیرون شدم از غافلی /ای وای از این بی حاصلی عمر جوان گم کرده ام/پایان رسد شام سیه آمد حبیب منظره/اما خدا حالم ببین من یار را گم کرده ام/ای وای از این غوغای دل از دلبرم هستم خجل/وقت سفر ماندم به گِل من کاروان گم کرده ام/نعمت فراوان دادی ام منت به سر بنهادی ام/اما ببین نامردی ام صاحب زمان گم کرده ام/من عبد کوی عشقمو من شاه را گم کرده ام/آقا تو را گم کرده ام /دل بشنو این نامه چنین/با خون دل ای مه جبین/ اما ببین بخت مرا نامه رسان گم کرده ام/شرمنده ام اما بگم آقا تو را گم کرده ام
2456

خدارو شکر ... انشالله محبتش هم میاد.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2714

خداروشکر عزیزم 😍 همیشه خوش خبر باشی. 

نگران احساس الانت نباش. اگه مرتب گذشته هارو تو ذهنت مرور نکنی، دوباره بهش احساس پیدا میکنی. ازین به بعد مهمه. انشالله در کنار هم پیر شین😉🥰🍀🌹

🌷💚 یه خانم خوشبخت 45ساله! 💚🌷
2706