2237
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

اگه خودشم نداشته باشه آره قبول میکنم

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!

یه مدت گوش دادم تو عقد ( جریان داشت تقصیر خودم بود) 

بعد بیخیال شد خودش گفت میخوای نصب کن 

اوست نشسته در نظر من به کجا نظر کنم اوست گرفته شهر دل من به کجا سفر برم 😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

مجبوری گوش بدی دیگه 

زیبایی یک زن را باید از نگاه او دید ، زیرا چشمان یک زن دروازه ی قلب اوست ، جایی که عشق در ان زندگی میکند تلاش نکنید انسان موفقی باشید ، برای با ارزش شدن تلاش کنید  زندگی درباره ی یافتن خود نیست ، درباره ی ساختن خود است شما تبدیل به ان چیزی می شوید که به ان فکر میکنید
2238

اگه خودشم نداشته باشه بعله گوش میدم

تاپیک بامداد خمار....💚💚گروه سبز💚💚....قد ۱۷۶.....وزن اولیه ۷۷٫۲۵۰.....وزن هدف ۷۰....تاریخ شروع ۱۸ آبان........۲۳ آبان:۷۶٫۱۰۰💪......۳۰ آبان:۷۵/۵۰💪.....۱۴ آذر:۷۴٫۴۰۰💪.......۳۰ آذر:۷۳٫۳۰۰💪
2233

دوس پسرم بهم گف ، جاهل بودم اون موقع گوش کردم ولی خریت کردم . بعد یه سال نیم پدرم درومد چون پسره بددل و شکاک و پارانوید بود . همچین آدمی دیدی کلا روش خط قرمز بکش

منو لایک نکنید
1718