2737
2739
عنوان

غذا برای جشن تولد چی درست می کنید؟

5323 بازدید | 34 پست

سلام خانما 

اخر هفته تولد سه قلوهامونه بنظر شما

تم تولدشون چی باشه؟ (( دو تا پسرن یه دختر ))

کلا ازبعد از ورود مهمونااا و ایناو.... اگه ایده جالب دارید بگید چیکارا کنیم بیشتر خوش بگذره

حدود 20 نفر مهمون دارم

برای شام و خوراکی و ..... ایده بدید😍❤

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الویه یا سالاد ماکارانی 

میوه هم دو نوع موز و کیوی یا کیوی و پرتقال یا هرچی که خاستین 

ژله و دسر 

شیرینی 

با بادکنک هلیوم و تور اینا هم خودت تزیین کن 

اگ خودمونی هس از خاهرت یا چن نفر از اقوام خودت مشورت بگیر بهتر هم هس

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...

وویییی چ سخت تو خونه

میوه چای کیک شام خوراکی ....کلی ظرف کثیف قبل وبعدشم خونه رو باید تمیز کنی

بیرون بگیر ی کافیشاپی فست فودی چیزی ک غذای گرم داره هم تزئین کن ی پیتزا و سیب زمینی بده راحت😂

چرا امضات کم رنگه  
2738

برنج‌ خورش

کباب

چند مدلم فینگرفود مثل دلمه ته چین قالبی ساندویچ کوکو سبزی کوچیک اسپرینگ رول قارچ سوخاری به همراه ژله و سالاد نوشیدنی

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

سوپ خامه... سالاد ماکارونی... دلمه... ساندویچ.زله.... 

عاشق همسر و دخترمم. مودبم و از بی ادبا خوشم نمیادو حتی الامکان سعی میکنم دلی رو نشکنم. خدایا خودمو و زندگیمو دست خودت میسپورم...نگهدارمون باش
راستی اگه کلاس اول هستن تم مداد رنگی هم قشنگه

ممنون گلم😍❤

باید تلاش کنیم! باید زحمت بکشیم! ببین رسیدن به چیزایی که تو دلته راحت نیست! اینجا هیچکس قرار نیست به دادت برسه و برات کاخ رویاهاتو بسازه! اگه چیزیو با تمام وجودت ميخواي،خودت با دستات به دستش بیار! اینجوری یاد میگیری قدر داشته هاتو بدونی و بیشتر ازشون لذت ببری تلاش کن ادامه بده! زمین بخور بلند شو و دوباره ادامه بده!هربار قوی تر از قبل! هربار راغب تر از قبل این خستگیا می ارزه! چون یه روزی به خاطرش خودتو محکم بغل میکنی، پس تسلیم نشو خوب؟! :) 🫂🫀 اهای من! تو باید انجامش بدی... باید بتونی؛ باید موفق بشی 💛 باید.... ۲ تیر۱۴۰۲ من دارم میااام

منوی غذا سالاد ماکارونی که بچه ها خیلی دوست دارن و میکس جوجه و کوبیده با پلوی زعفرانی.سالاد فصل.بورانی اسفناج و بورانی لبو.نوشابه و دوغ و ژله بستنی رولی _میوه موز و خیار و نارنگی و خرمالو_چون هوا سرده نوشیدنی گرم مثل نسکافه یا شیر کاکائو و چای و شکلات و شیرینی_پفیلا و آجیل و چوب شور و پاستیل_کیک تولد 😋😋😋😋😋 پشاپیش تولدشون مبارک و خوش بگذره😙

منوی غذا سالاد ماکارونی که بچه ها خیلی دوست دارن و میکس جوجه و کوبیده با پلوی زعفرانی.سالاد فصل.بورا ...

ممنون عزیزم😍❤

مهمونا بزرگ‌سالن یا دوستاشون میان؟؟

بچه ها چند سالشونه؟؟

اگه دوستاشون میان بیشتر فینگرفودایی ک سوسیس کالباس دارن با سالاد ماکارونی و پیتزا و این جور چیزا

اگه خونواده میان یه خورشتی که خوب درست می کنی هم خوبه. زیاد فرق نداره چی باشه

اگر سنشون در حدی هست ک نظر بدن از خودشون بپرس تم چی باشه

اگه نه یچیزی مثل تک شاخ خوبه 

یا مثلا پلنگ صورتی(خودم عتشقشم ولی باز ب سلیقه ی بچه ها بر می گرده)

کلا اکثر تما رو برا دختر و پسر می شه داشت به جز باربیا و پرنسسا...

https://www.ninisite.com/user/2eb9ab2b-85a4-4e5d-afb0-b3a6e16f45b4/purple-pink
2706