2737
2734
عنوان

این قسمت: دوس پسر خسیس

195 بازدید | 10 پست

چندتا از اخلاقای دوس پسرهه خسیس رو بگید لطفا 

بگید از کجا متوجه شم خسیسه یا ن

مثلا چطوری بسنجمش

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند..

جای رفتن کافه یا رستوران  اینقد تو خیابون دورت میده سرگیجه بگیری

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی که رفتی بیرون بگو برم یه آب معدنی بگیرم

اگه گفت وایسا خودم میگیرم که نه

اگه ماست بود خسیسه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
جای رفتن کافه یا رستوران  اینقد تو خیابون دورت میده سرگیجه بگیری

اولی بخاطر اینکه شهرمون کوچیکه نمیشه بریم

اما دومی رو انجام میده

بنظرتون خسیسه؟

چرخ گردون چه بخندد چه نخندد تو بخند..

باهاش حرف بزنی از رفتارا حرفا معلوم میشه دستت میاد کخ چطور شخصیتی داره 

🌹🌿بی توجه بودن را تمرین کنید🌿🌹 همانگونه که توجه کردن به هر خواسته ای آنرا وارد زندگیتان میکند، بی توجهی مانع از ورود اتفاقات منفی به زندگیتان میشود، شما با عدم توجه به نکات منفی هر شرایط، هر فرد و هر موقعیت در واقع راه ورود آنرا به زندگی خویش می بندید گویی که به کائنات میگویید برایم بی اهمیت است و قدرت آنرا در زندگیتان بی اثر می کنید. اما دقیقا زمانیکه به یک موضوع ناراحت کننده از زوایای مختلف توجه می کنید، آنرا در ذهن خویش تکرار میکنید، راجع به آن ساعتها صحبت میکنید و این روند بارها و بارها تکرار میشود به معنی این است که شما با احساسات شدید در حال توجه کردن به آن موضوع هستید و همجنس آنرا دوباره و دوباره به زندگیتان جذب خواهید کرد بنابراین وقتی اتفاق ناراحت کننده ای برایتان رخ میدهد آنرا ادامه دار نکنید، در اولین فرصت ممکن حستان را بهتر کنید، سعی کنید در موردش با هیچ کسی صحبت نکنید تا آرام آرام اثرش را از دست بدهد و این یعنی شکوه و بزرگی یک انسان که قدرت خلق و کنترل تک تک لحظات زندگیش را دارد..

مگه ادم تو خونه پدرش نداشته که دنبال خرج دوست پسره ؟ 

دوستدار حیوانات ♥️دخترم انقدر دوستت دارم که تو را هیچ گاه به دنیا نمی آورم ..♥️ حتما حتما بخوان ⬅️دوست صمیمی داشتم به اسم مبینا که از خواهر نزدیک تر بود بهم .. ۳ روز مونده بود به تولدش بحث کوچیکی کردیم که ازش خیلی ناراحت شدم … و قصد داشتم به دلیل ناراحتی که ازش داشتم به تولدش نرم ..روز تولدش شد و ساعت ۷ ۸ شب شده بود و هنوز نرفته بودم اما یهو گفتم بزار برم تولد بهترین دوستمه و همو بغل میکنیم همه چی یادمون میره .. بهش تکست دادم عزیزترین خواهر دنیا منو ببخش و من دارم میام تولدت .. اما این اخرین پیام من بود .. او روز تولدش به اتوبوس خورده بود و حالا تمام زندگیم به این میگذرد که آیا کینه به کسی که دوستش داریم ارزشش را دارد ؟ …آیا ارزش دارد به او همین الان نگوییم دوستت دارم ؟ ..♥️ 
2738
اولی بخاطر اینکه شهرمون کوچیکه نمیشه بریم اما دومی رو انجام میده بنظرتون خسیسه؟

پس نمیدونم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁