2733
2734
عنوان

دعوت کنم یا زشته؟

55 بازدید | 8 پست

بچه ها جاری من یه عروس داره که من این دخترو اندازه خواهر کوچیک نداشته ی خودم دوست دارم.متاسفانه خیلی یهویی دوهفته پیش پدر جوونش فوت شد.دوست دارم دعوتش کنم یکم ازین حالت غم بیاد بیرون حال و هواش عوض شه.بچش یکم اروم بگیره انقد وسط گریه زاری بوده خیلی نااروم شده.ولی میگم یهو زود نباشه بدتر ناراحت شه.چکار کنم؟در کل چکار کنم بهتر شه حالش؟هرچند میدونم درد از دست دادن پدر هیچ جوره اروم نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فعلا صبر کن بستگی به نوع شخصیت ادما داره ممکنه یکی خیلی بهش بربخوره ممکنه یکی خوشحالم بشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2731

آره ولی ب هر حال خود طرف هم فکر میکنه ک اگ بره زشته ی موقه

من عروسی ی فامیلای همسرمو نتونستم برم با این ک دعوت بودم ولی خب احترام زن عمو مو نگه داشتممم...

اون موقه ب تنها چیزی ک فکر میکردم همین بود...

2738
آره ولی ب هر حال خود طرف هم فکر میکنه ک اگ بره زشته ی موقه من عروسی ی فامیلای همسرمو نتونستم برم با ...

واقعا ناراحت میشم حالشو میبینم.دوست داشتم بتونم یه کاری بکنم براش.ولی بله حرفتون متین.حرف مردمم هست دیگه