2230
2217

ساعت

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2215

ک... م   ببخشید ولی فقط همین خیلی خوشحالشون میکنه 

از نوع عروسکیش بگیر یک ساعت خودت و شوهرت از خنده روده بر میشین 

یا واسش شورت فانتزی بگیر مثلا شکل فیل و ...

تجربه دارم که میگما 🤣🤣🤣🤣

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2050

ایکس باکس  

زندگی وقتی شیرین میشه که هیچ توقعی از هیشکی نداشته باشیم /چقدر برای دیگران مفید بودی که از دیگران توقع داری/اگه دیگران زندگی مشترکت رو برات سخت کردن یعنی هنوز نفهمیدی باید حصار تنهایی درست کنی برای خانواده کوچیکترت/دیگران مهم نیستن فقط خودت مهمی/ از آدمایی که ناراحتت می کنن  دور باش تاپیکامخاطراتمن دوسشون دارم/ چن تا تاپیکام برای خواهرمه تناقض دیدین نگید دروغگوئه😅برای مامان شدنم دعا کنید مرسی😊
ایکس باکس    

اگه پول داشتم برا شوهرم  می خریدم

مردای فوتبال دوست عاشقشن

زندگی وقتی شیرین میشه که هیچ توقعی از هیشکی نداشته باشیم /چقدر برای دیگران مفید بودی که از دیگران توقع داری/اگه دیگران زندگی مشترکت رو برات سخت کردن یعنی هنوز نفهمیدی باید حصار تنهایی درست کنی برای خانواده کوچیکترت/دیگران مهم نیستن فقط خودت مهمی/ از آدمایی که ناراحتت می کنن  دور باش تاپیکامخاطراتمن دوسشون دارم/ چن تا تاپیکام برای خواهرمه تناقض دیدین نگید دروغگوئه😅برای مامان شدنم دعا کنید مرسی😊
ک... م   ببخشید ولی فقط همین خیلی خوشحالشون میکنه  از نوع عروسکیش بگیر یک ساعت خودت و ش ...

🙈😂😂😂

🙈😂😂😂

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
نميدونم واقعا اخه فقط به كارش علاقه داره🥴🥴

خب شغلش چیه؟

اگه مهر داره میتونی بدی مهر مخصوصشو با برنج بزنن براش 

یا ی خودنویس خیلی شیک

ی چراغ خواب م عکسشه روش یا طراحی چهرش 

یا ی لیوان ک عکسشه روش 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش