2204
2217

میدونین اگه سفارشمون کمتر از ۳۰۰ تومن باشه چقد هزینه حمل و نقل میگیره؟؟

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

۳۵تومن

فقط 51 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من از تبار غربتم ...از آرزوهای محال...قصه ی ما تموم شده با یه علامت سوأل...♠️♥️♣️♦️تیکر دو سالگی دخترم ....
2240
2050

من چهارشنبه سفارش دادم. ۴۵۰ تومن

یکیش که ۲۰۰ تومن بود گفت ارسال فوری، بابت اون۲۹ تومن هزینه ارسال

بقیه ش هم۲۹ تومن دیگه هزینه ارسال گرفت!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2239

عزیزم ببین از اطرافیانت کسی چیزی نمیخواد؟بالاخره این همه چیز داره که ممکنه کسی بخواد 

رقم سفارش رو ببر بالا ارسالتون رایگان میشه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2051