2204
2217
عنوان

گواهینامه

23 بازدید | 8 پست

گفتن برا کلاسای شهری خودشون باهام تماس میگیرن ولی الان سه چهارماهی خبری نیست هروقتم خودم زنگ میزنم میگن مربی نیست یا مثلا دوبار زنگ‌زدن گفتن فلان ساعت بیا ولی یه ساعت بعد گفتن کلاس کنسل شده حالمو دیگه دارن بهم میزنند چرا اینجوری میکنند باهام؟؟؟؟

شما گواهینامه گرفتنتون چند وقت طول کشید؟

2ماه

این تاپیکهای شوهری ها مال خواهرمه که متاهله😂😑مادوتا عاشق هستیم❤️خیلی همو میخوایم:)💜اما خانواده مخالفت میکنن :(🖤دعاکنید بهم برسیم=)💙ماامیدومون به خداست**💚ان شاء الله که هرکس هرمشکلی داخل زندگیش داره مشکلش حل شه ازجمله مشکل مالطفا بگید آمین💛واسموندعاکنیدچون به دعاتونمحتاجیم🌈🖇️❤️AM❤️🖇️...

من۲سال پیش گرفتم..

۲.۳هفته بعداز اییننامه رفتم براکلاسای شهری

خدایا من به دستات خیره شدم خودت معجزه کن به بهروز برسم...🤍                   بچه ها امسال سال اخره که فرصت دارم فرهنگیان قبول شم اگردوست داشتین دعا کنین برای این نیتم..چون بشدت بهش نیازدارم..ممنون💝💝

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

مرداد ثبت نام کردم

آخر مرداد کلاس کتاب رفتم

شهریور 12جلسه کلاس ماشین

17مهرهم آزمون دادم قبول شدم

هنوز گواهینامم نیومده 

این تاپیکهای شوهری ها مال خواهرمه که متاهله😂😑مادوتا عاشق هستیم❤️خیلی همو میخوایم:)💜اما خانواده مخالفت میکنن :(🖤دعاکنید بهم برسیم=)💙ماامیدومون به خداست**💚ان شاء الله که هرکس هرمشکلی داخل زندگیش داره مشکلش حل شه ازجمله مشکل مالطفا بگید آمین💛واسموندعاکنیدچون به دعاتونمحتاجیم🌈🖇️❤️AM❤️🖇️...
مرداد ثبت نام کردم آخر مرداد کلاس کتاب رفتم شهریور 12جلسه کلاس ماشین 17مهرهم آزمون دادم قبول شدم ...

سخت بود 

من تازه دارم کلاسای ایین نامه رو میرم 

خیلی بچه ها حرفای ناامیدی میزنن میگن ک احتمال داره ایین نامه هم رد شیم چن بار چون شرایط امتحان سخت شده و تو اموزشگا نمیگیرن و بابد بری جایی ک دوربین داره شهری هم ک نگو 

تازه من فقطو فقط میتونم دوره با پربی بگذرونم ماشین نیس ک خودم تمرین کنم 

اول از همه برای فرج آقامون یه صلوات بفرسین🌸�🌸پسر جوان آن قدر عاشق دختر بود که گفت: تو نگران چی هستی؟دختر جوان هم حرفش را زد: همون طور که خودت می‌دونی مادرت پیره و جز تو فرزندی نداره… باید شرط ضمن عقد بگذاریم که اگر زمین گیر شد، اونو  به خونه ما نیاری و ببریش خانه سالمندان.پسر جوان آهی کشید  و شرط دختر را پذیرفت…هنوز شش ماه از ازدواجشان نگذشته بود که زن جوان در یک تصادف اتومبیل قطع نخاع و ویلچر نشین شد.پسر جوان رو به مادرش گفت: بهتر نیست ببریمش آسایشگاه؟مادر پیرش با عصبانیت گفت: مگه من مُردم که ببریش آسایشگاه؟ خودم تا موقعی که زمین‌گیر نشدم ازش مراقبت می‌کنم.پسر جوان اشک ریخت و به زنش نگاه کرد.زن جوان انگار با نگاهش به او می‌گفت: شرط ضمن عقد رو باطل کن!
سخت بود  من تازه دارم کلاسای ایین نامه رو میرم  خیلی بچه ها حرفای ناامیدی میزنن میگن ک ا ...

بابا سخت نیس نترس