2703
2553
عنوان

متاهلا واقعا کمک میخوام 😔

60 بازدید | 34 پست

بچه ها...خیلی دارم اذیت میشم...

شوهرم و خانوادش خیلی یه دنده ان و لجباز ...من کلا دختر احساساتی بودم و روانشناس که رفتیم گفت تو زندگی پدریتم ضربه هایی خوردی .. جلو شوهرم اینو گفت ... به شوهرم گفت باید به همسرت کمک کنی تا از این حال در بیاد و چون خاطره خوشی هم از عروسیم ندارم ، همه چی دست به دست هم داده و حالم خیلی افتضاحه...

دعوا که میکردیم من چون خیلی خیلی حالم بد میشد میرفتم خونه مامانم و بابامم تو یکی از دعواهاموم به شوهرم گف دیگه حق نداری پاتو بزاری تو خونه من...

واااای که از همون روز داره عذابم میده از بس به بابام فحش میده و منم هیچی نمیگم و کارم جز گریه چیزی نیست...آخرشم بهم میگه بچه نق نقو ! تورو نمیدونم چطور بار آوردنت و روانی کردنت!! 

منم دیگه دیشب دلمو زدم به دریا هرچی به بابام میگف به مامانش برمیگردوندم ...اونم گفت تو گوه میخوری میگی!!!! و زنگ زد مامانش اومد ...

حالمو نمیدونم چطور بهتون توصیف کنم ... مادر شوهرم اومد...بهم گفت صبر کن ...هرچی گفت صبر کن دخترم رو مرد رو نمیتونی به راه بیاری...اگه پاتم از خونه بابات قطع کرد تو بیا خونه ما که دلت باز بشه...اونم کلی درد دل کرد که بابات فلان کرده و فلان ولی من کاری نکردم باهات...

از اون ور خواهر شوهرام وقتی زنگ زده بود شوهرم هی میگفتن گوشی رو بده ما جوابشو بدیم!!!!!! 

تو تاپیکای قبلی هم بهتون گفتم حرفای خواهر شوهرامو...

شوهرم میگه با ما رفت و آمد کن و هرچی بهت میگم بگو چشم...

به باباتم هر وقت دلم بخواد فحش میدم..بچه ها خیلی حالم بده 😔  چیکار کنم؟؟ 

رفت و آمد کردن و درد دل کردن با اینا درسته؟؟ بخدا نمیتونم از ذاتشون مطمئن بشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
چقدر زندگی داغونی داری اسی خدا به دلت ارامش بده 

کمکم کن و یه نکته مثبت بهم بگو... دارم داغون میشم... فکرام دارن بیچارم میکنم و اصلا اشکام واینمیسته

با خانواده شوهرت صمیمی نشو و درد و دل نکن

حالا چیکار کنم؟؟ توقع دارن همیشه به اونا سر بزنم و بنده اونا باشم...به حساب خودشون کمکم میکنن ولی همین زن بخدا سر عروسیم گند زد بهم 😔

خواهر شوهرات میگن تلفن بده ما جوابش بدیم دقیقا جواب چی بدن؟

میخواستن لابد بارم کنن دیگه!! نمیدونن داداش خودشون چقدر بارم میکنه ... همش منو به چشم یه دختر بی تربیت نگاه میکنن و نق نقو و بچه 

2714
کمکم کن و یه نکته مثبت بهم بگو... دارم داغون میشم... فکرام دارن بیچارم میکنم و اصلا اشکام واینمیسته

با خواهر شوهرات قطع ارتباط کن خودتم به شوهرت از نظر محبتی نزدیک کن وقتی به پدرت فحش میده هی سریع گارد نگیر بگو هر چی میگی به خانواده خودت میگی اینقدرم خودتم ضعیف نشون نده میببنن ضعیفی بیشتر سر به سرت میزارن مدیرت خونه رو بگیر دستت 

بنظر من مشکلاتتو به خونه پدرشوهرت نبر اگه میخواستن واست کاری کنن تا الان کرده بودن

میدونی حرفشون چیه؟؟ میگن بابات همه چیو خراب میکنه و توام دختر همون بابایی ... 

میگن کمکت کردیم ولی تو اصلا با زندگیت نمیسازی 

حالا چیکار کنم؟؟ توقع دارن همیشه به اونا سر بزنم و بنده اونا باشم...به حساب خودشون کمکم میکنن ولی هم ...

خونشون برو باهاشون بگو و بخند ولی از ناراحتیات یه کلمه هم نگو اگه پرسیدن هم جواب نده 

بعدا از تک تک کلماتی که گفتی سو استفاده میکنن 

با خانواده شوهرت صمیمی نشووو کم کم ب شوهرت بفهمون بی حرمتی نکنه توهم بی حرمتی نکن ...خونه باباتم برو پاتو نبر اصلا نمیخادم با کسی درد دل کنی مگ حتما باید درد دل کنی 

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...
با خواهر شوهرات قطع ارتباط کن خودتم به شوهرت از نظر محبتی نزدیک کن وقتی به پدرت فحش میده هی سریع گار ...

خیلی سختمه... 

شوهرم میگه هرچی من گفتم از دهنم در نیومده باید چشم بشنوم و تو توی زندگی باید هیچکاره باشی ..همش خودش و خانوادش فکر میکنن ما زن سالاریم واسه همون میخان مقابله کنن ...

2706