2726

سلام. دوستان چجوری میشه یک نامه از طریق پست بفرستیم بدون اینکه هویت ما مشخص باشه ؟؟

نمیشه

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب اونو می‌دونم میگم چجوری پست کنم ؟ نمی‌خوام هیچ جوره بفهمن نامه کار منه

خب میگم که باید یه اسم و آدرس الکی بنویسی چون بدون اسم و آدرس اصلا ارسال نمیشه اگ میخوای شناخته نشی فقط تنها راه همینه ک آلکی بنویسی

خب میگم که باید یه اسم و آدرس الکی بنویسی چون بدون اسم و آدرس اصلا ارسال نمیشه اگ میخوای شناخته نشی ...

خب از کجا پست کنم ؟ بالاخره برم اداره پست اونجا دوربین اینا هست میفته عکس مگه نه ؟

خب از کجا پست کنم ؟ بالاخره برم اداره پست اونجا دوربین اینا هست میفته عکس مگه نه ؟

همه اداره پستا دوربین ندارن که من خودم چندتا اداره پست میرم هیچ دوربینی ندارن فقط بعضیاشون دارن اگرم اینقدر حساسی میتونی بدی دست یه رهگذر ببره داخل برات پستش کنه

این صندوق ها که بیرونه آیا باز میکنن نامه رو ببرن ؟؟؟؟ منظورم اونایی هست که داخل خیابانه و داخل ادار ...

اینو باید برید از اداره پست بپرسید ک هنوز درشون باز میکنن یانه چون تا ۵ سال پیش باز میکردن الان نمیدونم