2733
2739

امسال کنکور تجربی دادم و چون رتبم به حد پزشکی و دندون نبود، میخواستم یه رشته ی پیرا پزشکی بزنم مامان بابام بزور منو فرستادن معلمی

حالا هم اصلا خوشحال و راضی نیستم

هر روز دارم گریه میکنم، خود خوری میکنم، استرس دارم، حرص و جوش میخورم....

با اینکه چند ماه گذشته اصلا برام عادی نشده..هیچوقتم عادی نمیشه

همش تو خونه به مامان و بابام میگم شما باعث شدین و منو زنده به گور کردین، منو نابود کردین

بابام اهمیت نمیده اصلا.مامانم ناراحت میشه..گاهی از اعصاب خردی سرم غر میزنه

نمیتونم انصراف بدم چون جریمه داره.نمیتونم ادامه بدم چون حس میکنم تحقیر شدم.حس میکنم خوار شدم.منی که اونقد درسم خوب بود.همه انتظار پزشکی داشتن.اونقد گفتن دکتر دکتر...تاثیر بد گذاشته روم..دارم روانی میشم...دارم نابود میشم

حرص میخورم که یسری دوستام که از من ضعیف تر بودن با سهمیه قبول شدن..یا مثلا یسریا که پولدار بودن رفتن دانشگاه پردیس..دانشگاه آزاد..حتی اونایی که پیرا پزشکی رفتن از من خوشبخت ترن..همش استوری همش عکس..با همکلاسیای جنس مخالفشون همش بیرون همش کافه همش گردش ...من توی دانشگاه فرهنگیان تباه شدم..نه هرگز میتونم دکتر شم..نه میتونم ازدواج کنم...اگرم فرصت ازدواج باشه، ازدواج سنتیه...هیچ عشقی وجود نداره...زندگی من از اینجا به بعد یه زندگی کارمندی سیاه سفیده که هیچ هیجانی توش نیست..فقط درد و غم و ناراحتی

چه گِلی به سرم بگیرم؟

خیلی دلم میخواد برم پیش مشاوره ولی مامان بابام با این عقاید مسخره ی قدیمی و سنتیشون....😔

زندگی تکرارِ تکرار هاست....

تو چقدر منفی فکر میکنی من ارزوم بودکه فرهنگیان قبول شم که نشدم دوستم که خیلییی درسش زرنگ بود هم همه فکر میکردن که پزشکی قبول میشه اما معلمی شیمی قبول شده راضیه هم تو وضعیتت از خیلیا بهتره خیلیا ارزو معلمیو دارن خداروشکر کن بعدشم به استوری گذاشتن بقیه توجه نکن چون هیچ کس از دل کسی خبر نداره مگه اونا خبر دارن از وضعیت تو؟من هرچه فرهنگی دور اطرافم میبینم ازدواج های موفقی داشتن یکیش معلم دبیرستان خودم بود با شوهرش سنتی اشنا نشده بود عشق وعاشقی بود قضیش چقددد خوش حال بود همه ازدواجا که سنتی نیستن اونم تو این دورو زمونه 

تو چقدر منفی فکر میکنی من ارزوم بودکه فرهنگیان قبول شم که نشدم دوستم که خیلییی درسش زرنگ بود هم همه ...

من خیلی ادم آرومیم..اخه کدوم پسری از دختر آروم خوشش میاد؟

یکی از دوستام با رتبه ی بد تر از من علوم تغذیه رفت

اون فردا پس فردا میشه دکتر تغذیه

منم یه معلم زیست ساده

نمیتونم تحمل کنم😞😣

زندگی تکرارِ تکرار هاست....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خیلی ادم آرومیم..اخه کدوم پسری از دختر آروم خوشش میاد؟ یکی از دوستام با رتبه ی بد تر از من علوم ...

خوب منم خیلی ارومم شوهرمم گفت بخاطر همین اروم بودنت عاشقت شدم با اینکه موقعیتش خیلی بهتر ازمنه ،توهمش کارت مقایسه کردن خودت با اطرافیانته این کاره اشتباهیه اینطور ادامه بدی روز خوش برات نمیمونه عزیزم ،حتما بایه مشاور صحبت کن ،اگه حضوری نمیتونی مشاور انلاینم خیلیی خوبه من استفاده کردم خیلی راضی ام  

2731