2726
عنوان

سم چغندر

2118 بازدید | 20 پست

کسی زده واسه سوسک ریز المانی ها؟ موثره؟

به جز کامن و امحا چی خوبه دیگه 

تک توک تو اشپزخونه میبینم امروز تو اتاق دیدم دیگه دارم میمیرم از ترس😭

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگا کن ما خودمون رو کشتیم و همهههه چیز زدیم نمردن😐 ی پماد گرفتیم..بهش میگن خمیر سوسک از اون بزن د ...

اسم خمیرت چی بود؟؟ 

بابا اینا نبودن جدید اومدن ....قبلا چند سال پیش شوهرم یه سم خرید اون موقع ۳۰۰ تومن با آب قاطی کردیم ریختیم یارو گفت تضمینی تا دوسال چیزی نمیاد خدایی هم نبود.....ازاون مونده بود ریختم ولی بازم میان

من وسیله هام نوعه میترسم برن لونه کنن خونه رو هم عوض کردم نرن😭😭😭

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
2728
کامن اصلی بزن هرده روز سم پاشی کن کل خونرو،یابرو گلخونه سم های قوی حشرات بخر بپاش وازخونه چندروزی بر ...

وای خیلی بده خداکنه بزن نرن تو وسیله هام لونه کنن 😭😭

انقدر هم بدم میاد

اسم خمیرت چی بود؟؟  بابا اینا نبودن جدید اومدن ....قبلا چند سال پیش شوهرم یه سم خرید اون موقع ...

ما همههههه چیزو امتحان کردیم اصلا نمیرمدن..

باورت میشه کلااا کابینتامونو دور اوردیم بخاطر اونا و کابینت جدید زدیم ولی باز برگشتن😐تنها راهش همین خمیره

اگه پیداش کردم عکس میدم بت

(:
وای خیلی بده خداکنه بزن نرن تو وسیله هام لونه کنن 😭😭 انقدر هم بدم میاد

ببین وقت اصلا تلف نکن ،لامصبا مثل چی تخم گذاری میکنن از نطفه باید خفه کنی،زیاد بشن مصیبته از بین بردنشون

ما همههههه چیزو امتحان کردیم اصلا نمیرمدن.. باورت میشه کلااا کابینتامونو دور اوردیم بخاطر اونا و کا ...

وای واقعا 😭😭از وقتی طبقه بالایی مون اساس کشی کرده اومدن نکنه اونا دارن 😢

زرد رنگ بود خمیرت؟؟

ببین وقت اصلا تلف نکن ،لامصبا مثل چی تخم گذاری میکنن از نطفه باید خفه کنی،زیاد بشن مصیبته از بین برد ...

نه صبح دوباره شوهرم میره سم فروشی .....

کابینت ها رو باید خالی کنم؟؟ 

جا هم ندارم انقدر وسیله هام فشردن 😭

نه صبح دوباره شوهرم میره سم فروشی ..... کابینت ها رو باید خالی کنم؟؟  جا هم ندارم انقدر وسیله ...

نه وسیله هاتو اصلا پخش نکن توخونه...هرچیزی که توکابینت داری که خشکبار وحبوباته درشونو محکم ببند،اگه روغن داری برش دار،اگه توکابینتت نشتی اب میده درستش کن ،اول کابینتارو خالی کن سم بپاش حتی تو درزای کابینت زیر سینک،بعد وسیله هاتو بذار توش دوباره سم بپاش،هرچی سوراخ هست سم بزن،اگه میتونی بری جایی یکی دوشب داخل سینکاتو سم بزن درشو ببند،وسایلای چوبی توخونرو سمپاشی کن لونه نکنن،بیشتر جاییکه اب وچوب باشه میرن،دور درزای یخچالتو سم پاشی کن نرن داخلش

وای واقعا 😭😭از وقتی طبقه بالایی مون اساس کشی کرده اومدن نکنه اونا دارن 😢 زرد رنگ بود خمیرت؟؟

نگا کن جلدش زردو قرمز بود..پماد خودمون رو پیدا نکردم

ما توی شهرمون فقط ی جا پیدا کردیم..دوسال پیش گرفتیم دونه ای ۳۵ فک کنم

تازه زدم عکسشو از گوگل برات پیدا کنم دیدم دیجی هم داره..فقط قبل خرید کامنت هارو هم بخون..ک مطعن شی

(:
نه وسیله هاتو اصلا پخش نکن توخونه...هرچیزی که توکابینت داری که خشکبار وحبوباته درشونو محکم ببند،اگه ...

اره من دور سینکم چوبشدیگه ترک شده ....انگار از همون جا هم میان ،چون همش تو دور سینک دیدم ....ولی امروز تو اتاق خواب دیدم دیگه انقدر گریه کردم الانم خوابم نمیبره حس میکنم کل خونه روگرفته 😭

نگا کن جلدش زردو قرمز بود..پماد خودمون رو پیدا نکردم ما توی شهرمون فقط ی جا پیدا کردیم..دوسال پیش گ ...

دستت درد نکنه

اره من دور سینکم چوبشدیگه ترک شده ....انگار از همون جا هم میان ،چون همش تو دور سینک دیدم ....ولی امر ...

احتمالا یکی از همسایه هاتون سوسک ریز توخونشه که توخونه توام سرایت کرده،نترس از بین میره اما یکمی کار میبره پشت سره هم هر سه روز یکبار کل خونرو سم بزنی از بین رفته...فقط خونه نمون

احتمالا یکی از همسایه هاتون سوسک ریز توخونشه که توخونه توام سرایت کرده،نترس از بین میره اما یکمی کار ...

اره ما نداشتیم این مدت هم طبقه بالاییمون استس کشی کرد هم واحد بغلی....بعد اون اومدن......

سوسک گنده بودن ولی تو پارکینگ و راه پله 

ولی الان ریز میاد بچه هاشون 😭😭😭

2706