2703
2553

یه مراسم عقد که توی تالار هم هست ولی خب طبیعتاً جمعیت خیلی کمی نمیاد..واکسن هم هنوز نزده باشید 

میرید عایا؟

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بستگی داره اگه فامیل درجه یکه یا دوست نزدیکم آره اما اگه ی دوست معمولی باشه ویا آشنای دور نه

زندگی دشوار ترین امتحان است.بسیاری از مردم مردود میشوند چون سعی میکنند از روی دست هم بنویسند غافل از اینکه سوالات موجود در برگه ی هر کسی فرق میکند 

نمیرم چون دوس ندارم تو بستر بمیرم اما اگه بهم بگن این سقوط آزاد خیلی خطر ناکه و کی داوطلب میشه امتحانش کنه من داوطلب میشم😂

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌

اول از خودم سوال میپرسم چرا واکسن نزدم!؟ وقتی با واکسن به همه مردم کشورم میتونم کمک کنم که زودتر گردش این ویروس کم و کمتر بشه

بعد‌ نه نمیرفتم،وقتی واکسن نزدم نباید برم تو جمعیتی که ممکنه چند نفر بی فکر عین خودم واکسن نزده باشن و از طرفی به خاطر عدم واکسیناسیون ادمهای پیر یا افرادی با سیستم ایمنی ضعیف رو به خطر میندازم

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت ما را غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
2714
اول از خودم سوال میپرسم چرا واکسن نزدم!؟ وقتی با واکسن به همه مردم کشورم میتونم کمک کنم که زودتر گرد ...

قرار نیست که واکسن نزنم 

منتهی مشکوک به کرونا بودم و انشاءالله چند روز آینده میزنم 

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

با واکسن فرقی نداره با واکسن نزده  خیلیا اطرافم بعددودوز واکسن کرونای شدید مبتلا شدند  ولی بستگی داره به فاصله اجتماعی وتعداد افراد اونجا  اگه کم باشه می رم وگرنه جمعیت زیاد نمی رم  الان اکثراً تازه مبتلاشدند وآنتی بادی دارند  کرونا داره ضعیف می شه

قرار نیست که واکسن نزنم  منتهی مشکوک به کرونا بودم و انشاءالله چند روز آینده میزنم

انشالله به سلامتی و‌ خیر میزنی واکسن رو‌ به زودی،پس نرو هم خودت در خطری هم دیگران

اگر مجبوری به خاطر فشار خانواده بری ماسک بزن دور بشین از جمع،فقط به نزدیکانت‌که هروز‌باهاشون در ارتباطی نزدیک‌ بشین ، کسیم پرسید چرا با ماسکی  بگو هنوز نتونستم واکسن بزنم رعایت میکنم 

ولی در کل تو این اوضاع مراسم باید فقط برای نزدیکان در حد ۲۰ نفر برگزار بشه، گرفتن مهمونی بزرگ اشتباهه

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت ما را غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻
انشالله به سلامتی و‌ خیر میزنی واکسن رو‌ به زودی،پس نرو هم خودت در خطری هم دیگران اگر مجبوری به خاط ...

مگه واکسن بزنی می تونی؟این اولین باره می شنوم   همه پزشکا تاکیددارند که بازدن واکسن پروتکلها وماسک وحفظ فاصله باید رعایت بشه  چون با واکسن هم ناقل می تونی باشی هم مبتلا  

مگه واکسن بزنی می تونی؟این اولین باره می شنوم   همه پزشکا تاکیددارند که بازدن واکسن پروتکلها وم ...

خوبه اینو شنیدی دیگه اولین بارت نیست میشنوی  

زندگی داره به حالت عادی بر میگرده مردم میرن سرکار از مترو استفاده میکنن سوار اتوبوس میشن بیمارستان برای موارد مختلف میرن

مثل یکسال گذشته نیست بگیم قرنطینه است بشین خونه نرو جایی، سینماها باز شده تالارا باز شده، مردم ما همه کار میکنن وقتی میرسه به مثلا عروسی میگن نریییی ها خطرناکه ولی همون فرد سوار مترو میشه ، خرید میره و…. الان بهترین توصیه اینه تا حایی که میتونی رعایت کن ولی جایی هم میری تو جمعی برو که میدونی واکسینه هستن وتو کشورهایی که امار واکسیناسیون بالاست زندگی به روال عادی برگشته

و من معتقدم هر چی خودمونو بیشتر از زندگی عادی دور کنیم سیستم ایمنیمون ضعیفتر میشه مجبوریم با رعایت یه سری موارد برگردیم به زندگی عادی

توجه کنید خیلی واضح هم گفتم نرو ولی اگر فشار میارن خانواده با رعایت مسایلی برو.

خوبه اینو شنیدی دیگه اولین بارت نیست میشنوی     زندگی داره به حالت عادی بر میگرده مردم می ...

نه اینو قبول دارم خودم هم بهش گفتم اگه جمعیت کمی هست بارعایت پروتکلها نهایتاً حفظ فاصله بره    چون الان اکثریت تازگیا تواین موج دلتا مبتلا شدند وآنتی بادی دارند  وجهش ها خوشبختانه ضعیف تر شدند   ولی اون بخش واکسن که گفتی  چون واکسنها باعث ایمنی کامل نیستند  که چون واکسن زدیم  دیگه ناقل نیستیم یا مبتلا نمی شیم  این باعث شده مردم بی خیال بشن

قرار نیست که واکسن نزنم  منتهی مشکوک به کرونا بودم و انشاءالله چند روز آینده میزنم

من واکسن زدم ولی بازم نمیرفتم چون تابع عقلم کار میکنم نه حرف مردم

من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست/من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست
2706