2204
2217

کیست داری احتمالا عزیزم

ببندش با باند کشی

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

برو دکتر ارتوپد من رفتم واسم سونوگرافی  نوشت گفت چیزیت نیست برو پیش فیزیوتراپ دیگ پیگیر نشدم دمبل نیم کیلو دارم باهاش مچمو قوی میکنم درد میگیره مچ بند میبندم حالا مشکل تورو نمیدونم دلیلش چیه ولی منم مچ دست راشتم هر چند وقت درد میگیره

پول در بیار واسه پشتت دیوار بخر هیچ کس واست تکیه گاه نمیشه... 🖤
2215

عزیزم چیز سنگین بلند میکنی تاندون دستت کشیده میشه بخاطر همین درد میگیره

فعلا غداهای با طبع گرم بخور 

سردیجات اصلا نخور

دمنوش گل گاوزبان هم بخور .

اون قسمت دستت هم که درد میکنه با روغن زیتون آروم چرب کن(محکم ماساژ نده چون دردش همیشگی می مونه .فقط آروم سطحشو چرب کن)بعد با یه روسری ببند تا گرم بمونه 

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤
خوب میشه؟

خوب که نمیشه منتها نگران کننده هم نیست

ارثیه

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰