2230
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

آواز دهل از دور خوش است

خدایا شکرت که دوباره دستمو گذاشتی تو دست حضرت مهدی عج😍/هر روز یه سوره کوثر میخونم هدیه میکنم به نرجس خاتون مادر امام زمان عج برا حاجتروایی تمااااام اعضای نی نی سایت/یه دختری هستم که عاشقققق خانه داری و آشپزی و کسب تجربه تو انواع هنر ها هستم/آشپزی رو از کلاس چهارم شروع کردم 😁/مطالعه درسی و غیر درسی رو خیلی دوس دارم/عاشق کتاب خریدنم😍/پر جنب و جوش و فرز و فعالم/عاشق پیاده روی ام /سحر خیزم 😊/تو نی نی سایت دوستای خیلی گلی دارم ک برام مثل خواهرن  /عاشق موسیقی ام🤗/یه وقتایی تو تاپیکای خودم یا بقیه تاپیکا ک دوستای گلم تگم میکنن یا پیامام رو ریپلای میکنن،اگر وقت نداشته باشم فقط لایک میکنم ،یعنی حواسم ب پیاما و محبتتون هست،لطفا ناراحت نشید،جواب ندادنم دلیل بر بی احترامی و بی توجهی ب پیاماها و لطف تون نیست🤗/تفسیر آیه ۳۵ سوره نور استاد رائفی پور بسیاررررر زیباس.توصیه میکنم حتما سرچ کنید کلیپشو نگاه کنید❤
2215

اونا با هزارتا آرایش و عمل اونقد خوشگل شدن

سلام😍🦋میخوام چندتا چیز بهت بگم❤اولش اینکه قوی باش عزیزم🦋به این فک کن ۱۰ سال دیگه...... یه خونه ی نقلی داری روی مبل نشستی کنار عشقت داری تلویزیون تماشا میکنی❤بچه هاتون خوابیدن...به شغلی که دوست داشتی رسیدی....نزدیکای عیده داره بارون میاد و تو به این فک میکنی که بعد اون همه سختی تونستی آره....تو تونستی😍🦋❤امیدوارم به این روز برسی🥺❤دومشم اینکه هیچوقت به خودکشی فک نکن❌به این فک کن که چند نفر توی این دنیا دوستت دارن و اگه بری چقد ناراحت میشن😔من درکت میکنم اما بدون راهش این نیست......باید قوی باشی میدونم سخته اما بهتر از خودکشی هست که آخرش هیچی نداره اگه قوی باشی من بهت قول میدم ۱۰ سال یا ۵ سال دیگه به هدفت برسی😍🦋آخری و سومیشم اینه که میدونم کسی اینو بهت نگفته اما من بهت میگم😍تو فوق العاده ترین و زیباترین کسی هستی که دیدم🦋😍بهت افتخار میکنم فقط به تلاش کردنت ادامه بده❤😍🦋 خیلی دوستت دارم❤😍🦋😘
2050
ما همون به ظاهرم خوشبخت نیسیم🤦‍♀️😐

😐👀

سلام😍🦋میخوام چندتا چیز بهت بگم❤اولش اینکه قوی باش عزیزم🦋به این فک کن ۱۰ سال دیگه...... یه خونه ی نقلی داری روی مبل نشستی کنار عشقت داری تلویزیون تماشا میکنی❤بچه هاتون خوابیدن...به شغلی که دوست داشتی رسیدی....نزدیکای عیده داره بارون میاد و تو به این فک میکنی که بعد اون همه سختی تونستی آره....تو تونستی😍🦋❤امیدوارم به این روز برسی🥺❤دومشم اینکه هیچوقت به خودکشی فک نکن❌به این فک کن که چند نفر توی این دنیا دوستت دارن و اگه بری چقد ناراحت میشن😔من درکت میکنم اما بدون راهش این نیست......باید قوی باشی میدونم سخته اما بهتر از خودکشی هست که آخرش هیچی نداره اگه قوی باشی من بهت قول میدم ۱۰ سال یا ۵ سال دیگه به هدفت برسی😍🦋آخری و سومیشم اینه که میدونم کسی اینو بهت نگفته اما من بهت میگم😍تو فوق العاده ترین و زیباترین کسی هستی که دیدم🦋😍بهت افتخار میکنم فقط به تلاش کردنت ادامه بده❤😍🦋 خیلی دوستت دارم❤😍🦋😘
1718