2733
2739
عنوان

مدرسه ابتدایی دخترانه خوب در کرج ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 77648 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شما چرا این حرف رو میزنین ؟؟؟ خیلی تعجب آوره چون من دخترم از کلاس دوم تو این مدرسه است و خیلی خ ...

دوست عزیز من دخترم به آفرینان بود حرف شما بعضیاش درسته بعضیاش غلو هستش.نه نظر اون دوستمون که گفتن افتضاحه را قبول میکنم  ونه نظر شما که کاملا میگید بینقصه شاید سال قبل مدرسه دخترتون اونقدر بد بوده که به آفرینان براتون بهشته .ولی خدمتتون عرض کنم که کادر مدرسه خوبن ومن مشکلی نداشتم با اینکه دخترم تو بعضی موارد ضعیف بود اما خوب باهاش کارمیشد اما بر خلاف نظر شما مدیر بسیار مغرور و بی ادبی داره که دایما درمورد مدارس دیگه بد میگن که خودشونو تنها مدرسه خوب شهر جلوه بدن.واین آخر بیشخصیتی وضعفه و شعارش هم اینه که من چون با سابقه هستم هرکاری میکنم درسته و اولیا باید بدون چون و چرا بپذیرند.احترام میگذارند تا جاییکه به کاریا عملکردی خرده گرفته نشه.اما به محض شنیدن نظری که خلاف عقیده شون درمورد مدرسه با شه با وقاحت تمام رفتار میکنند.همه اولیا راضی اگر بودند مدارس اطراف به آفرینان از شاگردایی که سالهای قبل به آفرینان درس میخوندند پُر نبود .من به دلیل جابجایی منزل بردم مدرسه دیگه وسال دوم اونجا گذروند با اینکه طبق عادتش از مدرسه بد گفته بود من جز احترام و خدمت چیزی ازشون ندیدم .خیلی هم خوشحالم که دخترم از انسان مغرور و از خود راضی و بی ادب دور موند.پس بزرگنمایی نکنید لطفا.

2731

سلام. از طریق  این سایت، با مدرسه ترنج آشنا شدم و دخترم که پایه چهارم میرفت رو در دبستان ترنج ثبت نام کردم.

اول متوجه شدم دخترم که قبلا در مدرسه دیگری با نمرات خیلی خوب درس میخواند از ریاضی هیچ چیزی نمیدونه و هر چه از ریاضی بلده همچون شعری حفظ کرده. 

بعد هم شاهد پیشرفت فوق‌العاده ایشون در مباحث ریاضی و علوم شدم.

نحوه کار مدرسه یه شکل دیگه هست که من جایی ندیدم و سراغ ندارم.

چیزی که خیلی برام جذاب بود اینکه مدیر از معلمهاش امتحان میگیره.

و مدام در حال آموزش به روز معلمانش هست.

نحوه کار مدرسه طوری مرا جذب کرد که اگر امکان تحصیل دوباره داشتم حتما با این شیوه تحصیل میکردم.

مدرسه ترنج یه مدرسه مونته سوری هست و

از دوستانی که این مدرسه رو به من معرفی کردند خیلی ممنونم.

سلام. دوستان من بعد از کلی گشتن دخترم را تو مدرسه ی ترنج ثبت نام کردم. متد آموزشی این مدرسه و ساختارش کاملا متفاوت با مدرسه های دیگه هست. تو کلاس تابستانی ریاضی را طوری با دخترم کار کردن که مفاهیم را خیلی کاربردی و قشنگ یاد گرفته. پیشنهاد می کنم اگر جویای مدرسه ی دخترانه هستید یه سر به این مدرسه بزنید.  آدرس دبستان دخترانه ترنج :کرج - میدان مادر - میدان معلم - انوشیروان شرقی 

من شخصا رضایت کامل دارم . 

2738
سلام. دوستان من بعد از کلی گشتن دخترم را تو مدرسه ی ترنج ثبت نام کردم. متد آموزشی این مدرسه و ساختار ...

این مدرسه تازه تاسیسه درسته؟ دخترم رشد نو میره ولی میخوام عوض کنم نمیدونم کجا ببرم آفرینش نو شنیدم خوبه

بدون شک بهترین پیش دبستان و دبستان دخترانه کرج منیران علم در خیابان بهار کرج هست که هم نزدیک جهانشهر هست و هم مسیرش به میدان شهدا و چهاراه طالقانی و هم به آزادگان و خیابان طالقانی میخورد با کادری بسیار ماهر و مجرب و مدیریت بی همتا در فضایی بسیار شاد و مفرح هست تلفنشو براتون میذارم اینجا ولی توصیه میکنم حتما حضوری برید بهتر میتونید مقایسه کنید با بقیه مدارس کرج و اگه فرزندتون رو هم ببرید بعید میدونم فرزندتون حاضر به ترک مدرسه باشد:

02632402400

سلام دوست عزیز در مورد مدرسه خوب ابتدایی دخترانه مدرسه منیران علم در خ بهار وبرا پسرانه مدرسه امید ایران در خ طالقانی رو پیشنهاد میکنم.من فرزندانم تو این مدارس هستند و واقعا راضی هستم وهمیشه دعا گوی همه کادر اموزشی و اداری انها هستم.ان شاالله مدرسه خوبی بتونین انتخاب کنید.

سلام دوستان
کسی میدون بین مدرسه طاها(ششم بلوار انقلاب)-ضحی(یازدهم بلوار انقلاب) و مژده (دهم بلوار انقلاب) کدوم مدرسه بهتر هستش؟
بیشتر از نظر اخلاقی و اینکه بچه ها داخلش احساس آرامش کنن و محیط مدرسه
از نظر درسی حالا خیلی هم قوی نباشه اشکالی نداره خودم کمکش میکنم

سلام دوستان

کسی اطلاع داره بین مدرسه طاها(ششم بلوار انقلاب)-ضحی(یازدهم بلوار انقلاب) و مژده (دهم بلوار انقلاب) کدوم بهتره؟

بیشتر از نظر اخلاقی و اینکه بچه ها داخلش احساس آرامش کنن و محیط مدرسه

از نظر درسی حالا خیلی هم قوی نباشه اشکالی نداره خودم کمکش میکنم

بدون شک بهترین پیش دبستان و دبستان دخترانه کرج منیران علم در خیابان بهار کرج هست که هم نزدیک جهانشهر ...

سلام.ببخشید راجع ب مدرسع منیران علم سوال داشتم.

خواهدم میخواد دخترشو این مدرسه ثبت نام کنه.ولی دوست نداره مثل بعضی مدرسه ها ک ی عالم کلاس تقویتی و اضافه میذارن باشه و اینکه چون با بودجه مشکل داره میخواد بدونه مدرسه ای هست ک همش بخوان اردوهای مختلف ببرن یا همش بگن فلان چیزو بخرید بیارید؟

2706