2726
عنوان

اشتباه یا قصور پزشکی که فاجعه شد

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه خداروشکر من فکر کردم فوت کرد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نه خداروشکر خوب شد ولی دستش عملا کارایی نداره طفلک

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2728
من چند صفحه خوندم بعد نتونستم دیگه مردم از استرس  باردار هستم و عمل در پیش دارم خیلی ترسناک ب ...

منم از الان دارم میگم سزارینو خدا به خیر کنه صلوات

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
یجور میگید انگار اقتصاد دانای کشورمون چه کردن انگار مهندسا هیچ خطایی نداشتن انگار معلما همه بی نقص ...

به نظرتون نقص اینابانقص وکوتاهی پزشکی برابره

اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم.
به نظرتون نقص اینابانقص وکوتاهی پزشکی برابره

منظور من چیز دیگه ای بود

شما ببین چقدر خطاها توی بقیه مشاغل بالاست

پزشکی نسبت به بقیه مشاغل کم خطا ترینه

این خودش خیلی معانی داره

درضمن هیچ شغلی رو با بقیه مقایسه نکن هر کدوم به اندازه خودش حساس و‌ خطا در هر کدوم به اندازه خودش مرگباره

مهندس با یک خطای خیلی کوچیک میتونه یه ساختمون یا پل خراب کنه که هزاران انسان بمیرن

اقتصاد دان با کوچکترین خطا میتونه مردم یه کشور رو به فقر برسونه که همگی از گرسنگی بمیرن

یک آشپز با یک خطا میتونه اشتباها غذای آلوده یا سمی بپزه که مردم رو به کشتن بده

یک آرایشگر با یک خطای کوچک میتونه عفونتی در بدن مشتریش ایجاد کنه که مشتری رو به مرگ بکشونه