2204
2217
عنوان

اشتباه یا قصور پزشکی که فاجعه شد

275 بازدید | 22 پست

یکی بگه چیشد تا رفتم تو ترکید

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین... در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من توراهجده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

منم نصفه خوندم آخرش بچه خوب شد؟

خدای من منی که کنارش تو نباشی تومنی نمی ارزد.بیست و یک روز میخوام وقت بزارم و دوباره خودم بشم چند ساله دررنجم اگه امضامو خوندید یک صلوات بفرستید حال دلم دوباره خوب بشه،😍🌹
2215

من چند صفحه خوندم بعد نتونستم دیگه

مردم از استرس  باردار هستم و عمل در پیش دارم

خیلی ترسناک بود

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم 

چیشد بگین خواهرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین... در زمانی که همه دوست داشتن را گذاشته اند برای سی سالگی...                                                                 من توراهجده ساله دوست دارم.پرشور وبانشاط...        من تورا در اوج نوجوانی،ودر گیرودار نماندن ها ونخواستن ها میخواهم...                              تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            

بچه رفت تو کما،دوبار احیا شد،خداروشکر با دارو و آمپول عفونت خوب شد و برگشت از کما،ولی همچنان دستش مشکل داره

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2050
اسی بگو دیگه 

عزیزم من نبودم استارتر اون تاپیک

میخواستم ببینم قضیه چی بوده که ظاهرا هیچکی نمیدونه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه خداروشکر من فکر کردم فوت کرد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نه خداروشکر خوب شد ولی دستش عملا کارایی نداره طفلک

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
من چند صفحه خوندم بعد نتونستم دیگه مردم از استرس  باردار هستم و عمل در پیش دارم خیلی ترسناک ب ...

منم از الان دارم میگم سزارینو خدا به خیر کنه صلوات

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2051