2726
عنوان

توصیه برای سزارین

298 بازدید | 37 پست

الان یک هفته س ک سز شدم میخوام واسه اونایی ک میخوان سزارین شن بگم ک من خیلی خیلی استرس داشتم همونم باعث شد چهاربار امپولی بی حسی به کمرم بزنن ولی بیحس نشم اخرم بیهوشم کنن

ک شکر خدا از بیهوشی خیلی خیلی راضی بودم فک میکنم خیلی بهتراز بیحسیه

پمپ دردم داشتم ک عالی بود اصلا شیافت استفاده نکردم همون شب اولم خودم تنها رفتم دسشویی مامانم ک مراقبم بود خواب بود من بیدار😂😂

واسم دردش از پریودم کمر بود

فرداشم اومدم خونه رو تمیز کردم

ماساژ رحمیم من چون خونریزی داشتم نزدیک11بار ماساژ دادن ک خب واقعا درد داشت ولی دوسه بار اولش دردش بیشتر شد بعد انگار بدنم بهش عادت کرده بود کمتر جیغ میکشیدم

راه رفتن اولم به هییییچ عنوان سخت نیست

من بعد اینکه اجازه دادن مایعات بخورم شیش تا لیوان قهوه خوردم ک خداروشکر الان نه سردرد دارم نه کمر درد بخاطر امپول های بیحسی 

سوالی داشتین باز بپرسین جواب بدم😁😁

هفته چندم بارداری سزارین شدی

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مثل شما دوبار زایمان سزارین داشتم و دوبارشم راضی بودم ولی درحد مرگ استرس داشتم جوری که نفس تنگی میگرفتم آمپول سری میزدن ولی ازبس میترسیدم و تو اتاق عمل از استرس چرت و پرت میگفتم😑 که یه بیهوشی ۲۰ دقیقه ای می‌کردند و ساکتم میکردن😅

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
منم مثل شما دوبار زایمان سزارین داشتم و دوبارشم راضی بودم ولی درحد مرگ استرس داشتم جوری که نفس تنگی ...

دقیقا منم اشتباه کردم باید از اول بیهوشیو انتخاب میکردم

دقیقا منم اشتباه کردم باید از اول بیهوشیو انتخاب میکردم

من میگفتم ولی بیهوشی نمیکردن  آمپول سری میزدن  بعدش برا اینکه ساکتم کنن بیهوش میکردن 

باور نمیکنی ولی الان یادم افتاده دارم میخندم به کارام و حرفام تو اتاق عمل 

دکترو به ۱۲ تا امام قسم میدادم میگفتم بیهوشی کنید من حالم بدع اونام میگفتن علایمت نرماله ساکت باش کارمونو بکنیم منم ول نمیکردم با صدای بلند میگفتم نفسم... نفسم بالا نمیاد وای نفسم  یعنی کولی بازی درمی‌اوردما 

دری که قسمت توباشه حتی بدون اینکه لازم باشه در بزنی به روی تو باز میشه پس به حکمتش دل بسپار .... اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم تو روزی به من بازخواهی گشت پائولو كوئیلو.                                            یه حرف قشنگ از مولانا که میگه من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم 
انتخاب سز و بیهوشی باخود بیماره؟کدوم شهری

نه با دکتره 

من37عزیزم چون وزن بچم کم بود

خداروشکر راحت شدین من هفته ۳۳هستم استرس دارم

اي دير يافته با تو سخن مي گويم ،بسان ابر که با توفان،بسان علف که با صحرا،بسان باران که با دريا،بسان پرنده که با بهار،بسان درخت که با جنگل سخن مي گويد،زيرا که من ريشه هاي تو را دريافته ام،زيرا که صداي من،با صداي تو آشناست
2706