2204
2217

خسته شدم بخدا

هرکی هرکاری گفته کردم.... ولی یه گرم هم اضافه نمیکنم. 

خواهش میکنم کمک کنید بهم😭😭😭😭

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین...                            تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            

آزمایش ترویید دادی؟

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
آزمایش  ترویید دادی؟

اره نرمال بود😭😭😭

همه چی میخورم. همه چی. 

همه لباس هام تو تنم زار میزنه از بس لاغرم💔😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه  از خدا بخواین به منم یه دخمل(سالم وصالح و آروم) بده؟ 😍خیلی دوس دارم❤️انشاالله حاجت روا شین...                            تیکر سه سالگی گل پسرمه💙                            

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

سیب زمینی اب پز زیاد بخور..شام زیاد بخور..کلاا فقط بخور هر چقد میتونی🙂😂

خدا شاهده همش میخورم

ولی یه گرم هم اضافه نمیکنم

آزمایش هامم همه نرمال بودن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2240

بچه ها خواهش میکنم کمک کنید😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره نرمال بود😭😭😭 همه چی میخورم. همه چی.  همه لباس هام تو تنم زار میزنه از بس لاغرم💔😭

عه چرا پس عجیبه....مشکل غدد داری شاید

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
خدا شاهده همش میخورم ولی یه گرم هم اضافه نمیکنم آزمایش هامم همه نرمال بودن😭

قد و وزنت چجوریه؟؟

من خودمم اینجوریم زیاد میخورم ولی چاق نمیشم..اما دو روز نخورم قشنگ چند کیلو کم میکنم😑😑

مثل منی😐من همه را ها رو رفتم نرو جواب نمیده اصلا

چیکار کنم الان💔

بخدا خسته شدم😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
قد و وزنت چجوریه؟؟ من خودمم اینجوریم زیاد میخورم ولی چاق نمیشم..اما دو روز نخورم قشنگ چند کیلو کم م ...

170 قدم 50 هم وزنم😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عه چرا پس عجیبه....مشکل غدد داری شاید

نه همه رو انجام دادم. ولی هیچی به هیچی. کلافم😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2239
اره نرمال بود😭😭😭 همه چی میخورم. همه چی.  همه لباس هام تو تنم زار میزنه از بس لاغرم💔😭

بابا براچیته چاقییی مردم دنبال لاغری ان من خودم لاغر بودم خیلی یه معجون اوردم چاقی بش میگن معجون چاقی دارچین خیلی خوبهههه اللن میخام لاغر شم نمیشم از بس چاق شدم😂

170 قدم 50 هم وزنم😭

کاش ۱۰ کیلو از من کم میشد میومد واسه تو🥲

به هیچ وجه اینجا کسی رو نمیبخشم و حلال نمیکنم اگه قضاوتم کنی یا توهین کنی🙂 البته اگه به عدالت خدا اعتقاد داشته باشی . من که مطمئنم بد جایی ، یقتو میگیره🙃
2051