2737
2734
عنوان

تهمت

281 بازدید | 24 پست

خیلی حالم بده از طلافروشی نزدیک خونمون انلاین یه سکه کوچولو برا پسرم خریدم حالا شوهرم میگ خراب بودی ک طلافروشه فرستاده حتما باهاشی، خیلییییییی داغونم از شوهرم انتظار نداشتم اینجور داغونم کنه میخوام بهش ثابت کنم و بعدش جمع کنم و برم

خانواده پولداریم ندارم میدونم اگه برم پسرمم میبرم و باید رو پای خودم وایسم💔

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هیچی بدتر از تهمت نیس

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2738

چه بد همونجا بگو خودت الان با شماره ی خودت یکی سفارش بده اگه برات نیورد که حرف تو درسته ولی اگه اورد با این تهمتی که به من زدی چحوری میخوای جواب خدارو  بدی یکم باهاش سرسنگین باش وقتی ازت عذر خواهی کرد یکم با تاخیر بپذیر و زندگیتو بکن وقتی پشتوانه نداری بهتره به فکر جدایی نباشی مخصوصا که بچه ی کوچیک هم داری 

بزار ابروش بره بهتر  

میخوام اول از خطم پرینت بگیرم بعد ازمایش از خودش و بچم بعدم میرم پزشک قانونی ثابت میکنم خطا نرفتم چون من الان پریودم هستم اخه کدوم ادمی تو این وضع خطا میره اونم منی ک با یه بچه نوزاد دست تنها حوصله خودمم ندارم از وقتیی این حرفارو بهم زده بغض ولم نمیکنه 

مگه آنلاین نخریدی؟لینکشو نشونش بده کد پیگیری و واریزی و همه چیزو نشونش بده

نشون دادم همه چی حتی کانالشو خودشم اون مغازه دارو میشناسه ادرسشم داره شمارشم داره چند ساله ازش خرید میکنیم از بابای من بزرگتره

2706