2703
2553
عنوان

حضانت بچه

211 بازدید | 20 پست

سلام..

خانما اگه بجه تا هفت سالگی پیش مادر باشه.پدرش چند وقت یه بار میتونه بیاد ببردش؟ بچم سه سال و نیمه هست..

نیاز به نامه ی دادگاه هست؟

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

توافقیه

یا بین پدر و مادر بچه باید توافق بشه،یا اگر توافق صورت نگرفت دادگاه روز رو مشخص میکنه

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم هفته ای یبار

راهمون از هم دوره..حدودا با شوهرم پنج ساعت فاصله دارم ولی با خانواده ی شوهرم ۲ ساعت..اونا اومدن بردنش

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..
2720
توافقیه یا بین پدر و مادر بچه باید توافق بشه،یا اگر توافق صورت نگرفت دادگاه روز رو مشخص میکنه

سن بجه هم تاثیر داره که مثلا چند روز ببرنش پیش خودشون؟

سن بجه هم تاثیر داره که مثلا چند روز ببرنش پیش خودشون؟

اگر بین‌خودتون توافق بشه،نه

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
تو دادگاه بهتون نگفتن؟

هنوز نرفتم برای حضانت و اینا اما فعلا بپه پیش منه و خانواده شوهرمم مشکلی ندارن..حالا اومدن بردنش قرار بود سه روز باشه فردا بیارنش بچم سرما هم خورده...شوهرم نیگه بیا ببرش..مادر شوهرم میگه نه بیشتر,بمونه..

2714
هنوز نرفتم برای حضانت و اینا اما فعلا بپه پیش منه و خانواده شوهرمم مشکلی ندارن..حالا اومدن بردنش قرا ...

خب بگو دلم تنگ شده 

مواظب باش زیاد نگه میدارن دلبسته اونا میشه

خب بگو دلم تنگ شده  مواظب باش زیاد نگه میدارن دلبسته اونا میشه

اره برا این میترسم..بهشون میگم دلم تنگ شده..مادرشوهرم خدا خیرش نده..گوش نمیدا

اره برا این میترسم..بهشون میگم دلم تنگ شده..مادرشوهرم خدا خیرش نده..گوش نمیدا

برو خودت بگیر اگه نمیارن بدت رو میگن پیش بچه خدا نکرده 

ی وقت میگن ببین براش مهم نیستی حتی دنبالتم نمیاد

برو خودت بگیر اگه نمیارن بدت رو میگن پیش بچه خدا نکرده  ی وقت میگن ببین براش مهم نیستی حتی دنب ...

خدا خیرش نده..قرار شد خودش ببره خودشم بیاره حالا اینطوری میکنه...ماشین ندارم برم دنبالش..دوساعت راهه

دادگاه تعیین میکنه مگه اینکه از قبل توافق کرده باشین. 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خدا خیرش نده..قرار شد خودش ببره خودشم بیاره حالا اینطوری میکنه...ماشین ندارم برم دنبالش..دوساعت راهه

الهی عزیزم اره هوا هم سرده مداوم زنگ بزن بیارن یا ببین بچت چی دوس داره تلفنی با اون دلتنگش کن باهاش حرف بزن خودش بحرف بیاد بگه ببرین منو

2706