2726

هفته پیش با ماشین زده ب یه نفر و فرار کرده .یکی اومد ب شوهرم گفت ک برادرت زده ب یه نفرو فرار کرده تا پیداش نکردن بیاد خودش بره خودشو ب پلیس معرفی کنه وگرنه براش بد میشه 

شوهرم رفت بهش گفت .اولش انکار کرد بعدش گفت ترسیدم ک فرار کردم بعدش شوهرم بردش اگاهی 

اگه شوهرمم اینکارو نمیکرد بلاخره پیداش میکردن از دوربینای جلوی بانک و سوپری 

اولا ک جاریم چقد ما رو فوش داد ک چرا همچین کاری کردین 

بعدش اگاهی میخاست بازداشتش کنه تا تکلیف مشخص شه ولی میشد سند گزاشت ک بازداشتش نکنن.

شوهرم و اون یکی برادر شوهرم رفتن خونشون ب زنش گفتن سند خونه رو بده ..با پروویی تمام گفته سند ب اسم منه .منم نمیدم غلط کرده ک تصادف کرده خوب بود مراقب باشه الانم بره اب خنک بخوره

پدرشوهرم و مادرشوهرم حالشون خیلی بد بود منم ب شوهرم گفتم بحث نکنید بیا سند مغازه رو ببر 

بعد برادرشوهرمو ازاد کردن تو راه زنگ زده ب زنش ک بار و بندیلتو جمع کن برو خونه بابات میخام طلاقت بدم

جاریمم زنگ زده ب من فوش ناموسی میده میگه اگه تو خودعزیزی نمیکردی شوهرم الان منو طلاق نمیداد😐😐

حالا امروز زنگ زدن ک اون اقایی ک تصادف کرده فوت شده ..ما همه ناراحت بودیم .ن بخاطر برادرشوهرم .فقط بخاطر جوونی اون مرد 

بعد جاریم زنگ زده میگه اخیییییش مرد حالا بشین غصه سندتون رو بخورید امروز فردا از چنگتون در میارنش😐تا تو باشی دیگه خود عزیزی نکنی 

شوهرمم بهش زنگ زد گفت مغازه ک هیچه اگه داداشم کلیه هامم بخاد همین الان بهش میدم 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه درصدم ناراحت نیس ن برا شوهرش .ن برا اون مرده ک بچه ۳سالش یتیم شده 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2728

این زن شه؟ ؟

بیشتر دشمن شه ک😑

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

کار انسان دوستانه ای کردین امیدوارم سندتون برگرده

چه جاری بیشعوری داری

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

چه همسر همراهی داره بیچاره

اینجا خیلی زود یاد می گیرید هر زمان توجیه خاصی برای نظرات ابلهانه یافت نمی شود آخرین تلاش مذبوحانه و ترفند موذیانه حمله به طرف مقابل با استفاده از کلمه «روشنفکر» می باشد نقطه ✴
ای وای کاش فرار نمیکرد اگ‌میرسوند بیمارستان شاید زنده میموند🥺

منم همینو گفتم ولی شوهرم رفته سوال کرده میگه مردم همون لحظه بردنش بیمارستان 

2706