2410
2553
عنوان

قتل دفاع از خود

415 بازدید | 27 پست

بچه ها اگر ی مرد ب قصد کشت ب مردی حمله کنه با اسلحه و مشخص بشه اسلحه مال مقتوله 

و قاتل ب قصد دفاع از خود با سلاح سرد ب مقتول ضربه زده 

قاتل تبرﺋـه میشه؟ حکم برای قاتل چیست ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اگر راهی جز کشتن کسی ک حمله کرده وجود نداشته باشه و اثبات بشه قتل بقصد دفاع بوده فقط قصاص نمیشه اما دیه رو باید پرداخت کنه 

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘

دفاع مشروط شرایطی داره که اثباتش خیلی سخته

مثلا یکی به شما حمله میکنه و شما در دفاع ظربه ای با دست بهش میزنین و در اثر اون ضربه میخوره زمین و سرش میخوره به جایی و فوت میشه

2706