2726
عنوان

کراشم خیلی از این پسر لات هاست

| مشاهده متن کامل بحث + 2829 بازدید | 87 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من یه پسره ظاهر مذهبی دیدم

در یک مکان مذهبی کار میکرد

بعد به یه دختره مذهبی چادری ، پیشنهاد ازدواج داده بود

بعد میگفت مانتویی شو و آرایش کن

لطف میکنید برای گشایش در کارهام صلوات بفرستید و دعا کنید. سپاس فراوان
خب وقتی شما پوششی که انتخاب کردی،چادر هست یعنی مذهبی هستی خیلیا نمیتونن با ادم های مذهبی کنار بیان ...

منم مذهبی نیستم  ولی برام مهم نیست طرفم مذهبی باشه. اگر از یه نفر خوشم بیاد به خاطر مذهب بی خیالش نمیشم و دوست ندارم‌ اونم غیر مذهبی کنم.

آدم با آدم‌فرق داره.

چادری ولات بهم نمیان بنظرم حداقل از لحاظ عقاید یخورده.. بنظرم باید کسی رو انتخاب کنی که تا یه جاهای شبیه خودت باشه تا به مشکل برنخورین

زندگی زیباست    زشتی های آن تقصیر ماست    در مسیرش هرچه نازیباست آن تدبیر ماست    زندگی آب روانیست روان میگذرد    آنچه تقدیر منو توست همان میگذرد....💖💖
منم مذهبی نیستم  ولی برام مهم نیست طرفم مذهبی باشه. اگر از یه نفر خوشم بیاد به خاطر مذهب بی خیا ...

منم مذهبی نیستم 

خانوادمم نیست 

مادرم چادری نیست 

من خودم این پوششو انتخاب کردم :)

_Insta: Mrym_daily

از طرفی یه پسر دیدم ، خانواده اش کاملا غربی اروپایی

رفته بود خواستگاری دختری از خانواده مذهبی و گفته بود "خانواده ی من غربی هستند اما من خوشم نمیاد مثل اونا باشی و چادر و حجاب تون باید پس از ازدواج حفظ کنید"

لطف میکنید برای گشایش در کارهام صلوات بفرستید و دعا کنید. سپاس فراوان
اگه پسر غیرتی با خانواده سنتی باشه میپذیره ولی اگر سبک فکرش طبق فرهنگ غربی که جدیدا اکثرا جوونها به ...

حالا هرکس چادری نباشه طرزفکرش مال غربیا نیست😕

باید به بعضی از آدمایی که فک میکنن فقط حرف خودشون درسته و بقیه خرن گفت شما درست میفرمایید 
2706