2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چقدر فکرتونو درگیر میکنید خوشش نیاد ب درک 

بلوغ یعنی بخاطر یه رابطه از خط قرمز ها و قوانینت هیچوقت نگذری:/

توعم ب چپت نباشه

تو مرا آزردے...کہ خودمـ کوچ کنمـ از شهرت! تو خیالت راحت-! می‌رومـ از قلبت;) مے‌شوم دورترین خاطره در شبهایت! تو به من مے‌خندی و به خود مےگویے:باز مے‌آید و مےسوزد ازین عشق ولی...برنمےگردم،نه! مےروم آنجا کہ‌دلے بهردلے تب دارد! عشق زیباست و حرمتـــ دارد:))❤️✨
2714

خب وقتی شما پوششی که انتخاب کردی،چادر هست

یعنی مذهبی هستی

خیلیا نمیتونن با ادم های مذهبی کنار بیان

اگر با هم در ارتباط هستین باید بدونه

من به شخصه باشم،بفهمم طرف مقابلم مذهبی هس

رابطه رو ادامه نمیدم 

شما هم بهشون بگو که خودشون تصمیم بگیرن 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

نه عزیزم دلشم بخواد چادری باشی 

ندیدم تا الان پسری از اینکه خانمش چادری باشه بدش بیاد 😉

از یه جا به بعد همه آدم ها ،همه بدی ها، کوتاهی ها همه رو بخشیدم به خود خدا😉   کاش خودمون مادر شوهر خوبی بشیم🤕😂 

اگه پسر غیرتی با خانواده سنتی باشه میپذیره ولی اگر سبک فکرش طبق فرهنگ غربی که جدیدا اکثرا جوونها به همین سبک فکری گرایش پیدا کردن باشه خب طبیعتا نمیپسنده و یه دختر معمولی با پوشش مانتو میگیره باید ببینی طرفت و خانوادش چه مدلی ان

2706