2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

لیزر چرا نمیری؟

عصر حجره مگه🤣🤣

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊

ارع،خییییلی

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               

بین اپیلاسیون و لیزر درد کدوم کمتره؟😶

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
بین اپیلاسیون و لیزر درد کدوم کمتره؟😶

لیزر

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
2738
عزیزم ۱۰روز دیگه عروسیمه تا اون موقع لیزر جواب نمیده

😂😂مبارکه❤️

کاربر قدیمی🥴🤦🏼‍♀️❤️ عشق های من👈🏻اهورا مزدا❤️پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️ گفتار نیک❤️پندارنیک❤️کردار نیک❤️  (خودم معنیه امضامو میدونم،،لازم نیست شما یادآوری کنید) مرسی🙏🥳😉😊
عزیزم ۱۰روز دیگه عروسیمه تا اون موقع لیزر جواب نمیده

دوست عزیز من واسه عروسیم اپیلاسیون کردم رو شونه و بازومم انداخت  خودم خواستم موقع عروسیم تمام بازو و شونم پر از جوش شد وحشتناک هرکی دید گفت اپیلاسیون رفتی این قسمتارو نباید میزدی 

2706