2726
عنوان

بیاین عزیزان کمی حس خوب:)💖🌌

89 بازدید | 8 پست

امیدوارم فردا یه اتفاقی توی زندگیتون بیوفته ک از ته ته دلتون خوشحال شین .. اونقدر ذوق کنید ک دلتون بخواد خدا رو محکم بغل کنید و بلند ب خدا بگید ک عاشق شید .. خب حالا دلت میخواد اون اتفاق چی باشه؟!

خدا شنید .. حالا اگه فردا هم اون اتفاق نیوفتاد عب نداره که .. خدا بهتر از هر کسی میدونه چقد دلت میخواد اون اتفاق بیوفته و بهتر از هر کسی میدونه زمانش کیع .. پس دلت رو ب خدا بسپار و نگران نباش :)

شبتون آروم :)💖🌌

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌

اگه دوس داشتید کمی من هم دعا کنید :)💕

من که نشد باد بشم برم تو موهات ولی عوضش تو حسابی اشک شدی رفتی رو گونم                           دود شدی رفتی تو سینم...👐🌌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
امیدوارم محال ترین ارزوتون براورده شه

عزیزدلمی شما:)

انءشاالله  امیدوارم برای خودت همین اتفاق ها بیفته الهی آمین❤

مرسی عزیزجان:)

توروخدا خواهشا لطفا جواب بدید و دریغ نکنید ممنونم واقعا!

حس علیرضا نسبت بهم چیه ...؟ چی میشه ...؟

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂

حست کار کرده بود قبلا فکر کنم ...

تا آخر بخون اگه تاپیک حس ششم بود منو تگ کنید یا اگه تاپیک اعتراف دیدید هر اعترافی باشه تگ کنید منو لطفا اگه حس ششمی بودید بهم اطلاع بدید خدا خیرتون بده لطفا بزارید ذهنم یکم هم که شده از سردرگمی دربیاد سردرگم هستم اگه میشه اطلاع بدید سوالم رو بپرسم من اعتقاد دارم نپرسید چرا و توهین نکنید. آرزو کنید😍🌈   دعا کنید موفق باشم و زندگیم طبق چیزی که میخوام باشه و دعاهام مستجاب بشه  گل رز قرمز خار دار ...🥀 نام کاربری های هرکسی یه معنایی داره مثلا نام کاربری شاید اسم کسی باشه اما غیر مستقیم یا لقب یا تاریخ یه خاطره و ...! یا شاید معنیش اینه نتونستن اسم بزارن شانسی زدن😐😂