سلام

شبتون بخیر

عزیزان اوایل آذر ماه تولد ۱۶ سالگی دخترمه

شنبه میشه روز تولدش

ولی بخاطر اینکه کلاس داره،قراره جمعه یعنی یک روز قبل از تولدش با دوستاش بره بیرون

قراره ما هم خونه رو آماده کنیم و سوپرایزش کنیم🥰

قبلا یک بار گفته بود خیلی خیلی دوست دارم قلم قرآنی داشته باشم

۱۶ جزء قرآن رو حفظه و میدونم خوشحال میشه😇

از طرفی‌ نقره رو هم خیلی دوست داره

ولی خوشش نمیاد بیرون از خونه بپوشه.در نتیجه کم پیش میاد که ازش استفاده کنه

بنظر شما کدوم بهتره؟

ممنون میشم اگر چیز دیگه ای به ذهنتون میرسه،بگید🌷

تعداد رای : 79
نظرسنجی
قلم قرآنی
57
72%
نیم ست نقره
22
27%
❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بنظرم همونى كه خودش دوست داره رو بگيرين براش

دوتاشو دوست داره🤕

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
بعد من کیک میگرفتن  میگفتن کادوت کیکته  هق

زمان ما هم همین بود😅

انشاءالله شما برا بچت جبران کنی😉

قلم قرآنی بگیرین

نقره رو هم بعدا سر یه مناسبت دیگه یا حتی تولد سال بعدش بگیرین. اون موقع یک سال به جوونی نزدیک‌تر از الآن هم شده و بیشتر احتمالا تو فکر تیپشه 😉

چه حرف‌ها که درونم نگفته می‌ماند... خوشا به حال شماها، که شاعری بلدید :) 🌸 با احترام، درخواست دوستی قبول نمی‌کنم 🌸

قلم قرآنی بگیر که استفاده میکنه. نقره الان یه مدل دوست داره، سال دیگه سلیقه ش عوض میشه یه مدل دیگه دوست داره.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2706