2204
2217

تازه زایمان کرده بعد من داشتم با عشقم حرف میزدم گفتم از طرف من بوسش کن بچه رواز پشت گوشی گف فک کردی همینجوریه😐💔بخای بوس کنی هزینه داره بعد منم گفتم باشه هزینشو میدم اونم یهو گف همین اول بت بگم پا رو دم من نزار😐🤣

بعد من هیچی نگفتم عشقم گف ماهم بچمونو نمیزاریم کسی بوس کنه بعد گف هیچکی ت*م نداره به من یچی بگه😐💔اصن هنگ کردم

تازه پزشک و تحصیل کرده هم هست😐بعدش از رفتار خواهرش ازم معذرت خواهی کرد گف کلا این اخلاقشه 

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 

چرا حرف خواهرشو نمیبینم من

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

خاسته شاخ بازی دربیاره 

محلش نزار 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر کنکورمه ✨ خدا میگه با زبونی که گناه نکردی دعا کن تا اجابت کنم ، میشه شما برا دلم دعا کنین؟ اخه من با زبون شما گناه نکردم ...
2240
2050
2239

دوستین هنوز؟ 

از من به شما نصیحت تو دوران دوستی مطلقا با خانوادش  در ارتباط نباشید...

چطوری بعضیاتون چند ماهه عضو شدین ولی ده هزار تا پست گذاشتین😨من چهار ساله عضوم هنوز هزارتا نشده.    💍R❤A💍
هم زایمان کرده هورموناش قاطیه هم که داداشش گفته که اخلاقش اینه پس از همین الان بی خیال باش

یکی از ابجی هاش خیلی خوبه😂😂

بم میگه جیگرم و عزیزم و😂😂

دوستین هنوز؟  از من به شما نصیحت تو دوران دوستی مطلقا با خانوادش  در ارتباط نباشید...

ن ارتباط اونجوری ندارم فقط منو به خانوادش گفته ، داشتم با گوشی باهاش حرف میزدم اون خودشو قاطی کرد😐

1718