2204
2217
عنوان

میخوام خودکشی کنم

231 بازدید | 30 پست

خسته شدم واقعا دیگه نمیکشم مغزم خسته شده از دست نامزدم و خواهرم و خانوادم دیروز به نامزدم پیام دادم حالشو بپرسم بعد از ساعت ۶ عصر جواب نداده بود تا ساعت ۲ شب نوشته بود ببخشید عزیزم خیلی سرم شلوغه کلاسای انلاین یه طرف کارم یه طرف شرمندتم جبران میکنم بار اولشم نیستا کلا در روز شاید ۲ یا ۳ بار چت کنیم اونم یه ربع اینا بعد امروز صبح پیام داد صبحت بخیر و این حرفا دیگه منم سین کردم جواب ندادم بعد اون هرچی پیام داده اصلا حتی سینم نکردم که جواب بدم بدم میاد از این کاراش وقت نمیزاره ولی واتساپ آنلاینه خیلی دوسش دارم ولی خب خیلی اذیتم میکنه به نظرتون چی بگم بهش بسوزه؟

از یه طرفم خانوادم و خواهرم هر روز جنگ و دعوا دارن تو خونه خستم کردن همشون دلم میخواد خودمو بکشم از دستشون ولی میترسم چیکارکنم اخه

کاش میشد ادم یهو بکنه از همه و برع 

هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                        من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215

نکن این کارو ارزششو نداره 

آدمیان را اگر بد تربیتشان کنند ، بی ادب میشوند ؛                      بنابراین با هیچ کس نباید   بیش از اندازه گذشت یا محبت داشت❗                        هیچ کس را به علت رفتار غرور امیز و بی اعتنایی اندک از دست نمیدهیم .                   بلکه به این علت از دست میدهیم که رفتاری بیش از اندازه دوستانه و فروتنانه از ما دیده است .
واقعا کاش میشد برم دیگه حتی ردی ازم نمونه نشد یه شب بدون فکرو خیال بخوابم

دقیقا 

خیلی خسته کنندن

هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                        من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!
2050

هیچکسی ارزش نداره که بخاطرش خودت رو بکشی مخصوصا مردا

من مت هستم😎😎امروز1400/8/3 شناسایی شدم اونم توسط پت جونم😍😍😂😂😂من و پت جونم دوتا منگلیم اسممونم پت و مت🤪🤪خیلی دوست دارم پتی جون😍😍😍😂😂😂😂😂 قول میدم به هر چی که خواستم میرسم     خدا جونم چی میشه یه ۸ سانت به قد من اضاف کنی🥺🥺🥺🥺🥺خواهش میکنم خدا جونم فقط ۸ سانت 

دیگه واتساپ رو چک نکن تا مجبور بشه زنگ بزنه بهت

با خواهر و مادرتم کار نداشته باش ولشون کن

نباید به خاطر اونها آخرتت رو خراب کنی کنه

دعوا کنن تا خسته شن

خدایا آرامشی به من بده تا آن آرامش را به هر جایی که میروم بگسترانم....😇😇😇برای آرامش همدیگر خدا را صدا کنیم😍😍😍
1718