2733
2734
ای بابا چه قدر خوب می گیره ذهن زیبا من کرمان زندگی می کنم با سابقه بیمه بالای 13 سال ولی خدا شاهده ماهی 400 به من می دهند منشی هم نیستم با کامپیوتر کار می کنم خاک بر سر ریس شرکت با این حقوق
برای حاجت من و خانه دار شدن همه صلوات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی از اشناهای ما تو شهرستانه متخصص مغزو اعصابه به منشیش 650 میده
برایم دعا کن خدا ، تو اگر دعا کنی و بخواهی تو اگر خودت از خودت٬برای من بخواهی و اگر یک بار دیگر بگویی بشو ... پس می شود آنچه خواسته ای !
2728
البته اینم بگم منشیه فقط نوبت میده و هماهنگ میکنه همین نوار عصب و اینجور چیزا با یه نفر دیگس که اونم همین حدود میگیره البته اون دوره اموزشی دیده
برایم دعا کن خدا ، تو اگر دعا کنی و بخواهی تو اگر خودت از خودت٬برای من بخواهی و اگر یک بار دیگر بگویی بشو ... پس می شود آنچه خواسته ای !
2738
ببخشید دوستان حقوق اداره کار الان چنده؟
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
آخه از کسی شنیده بودم که شده 800 تعجب کردم. البته فکر کنم طرف الاعات درستی نداشت.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
به نظرتون برای حدود 4 ساعت کار، فقط تلفن جواب دادن و وقت دادن، برای 3 یا 4 روز هفته..... 300 مناسبه؟
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
بله مناسبه به شرطی که با حقوق وزارت کار مقایسه بشه که برای یک ماه کار بهت حقوق می دن ولی در کل ٣٠٠تومن بول نیست تو این دوره اما بهتر از بیکاری و خب ساعت بیشتری شخص می تونه به کارهای شخصیش برسه
ما هم دنبال منشئ هستیم واسه شرکت بازرگانی اگه کسی دنبال کار هست به من بگه تا با هم بررسى کتیم
نمایندگی انحصاری محصولات بهداشتی نوزاد و مراقبتهای مادر مارک PUR در ایران با مجوز واردات از وزارت یهداشت. دارای برچسب اصالت و سلامت کالا. www.aryapersian.ir
2706