2737
2734

من تا حالا هیچ وقت عدس پلو نخوردم هیچ وقت مامانم نپخته واسمون چون از عدس بدش میومد خونه اقوام و دوستامونم پیش نیومده بخوریم

الان تو فیلم دیدم عدس پلو میخوردن خیلی هوس کردم

شنیدم هم با مرغ میشه پخت هم با گوشت میشه ب منم یاد بدین چطور بپزم 

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

عدس بزار جدا بپزه ولی له نشه ها برنجم بزار بپزه جوش امد مرحله اخر خاستی ابکش کنی عدسم اضاف کن بعد چرخ کرد تو ماهیتابه بریز یه خورده اب بریز بپزه بعد ک ابش گرفته شد پیاز تو ماهیتابه دیگه سرخ کن گوشت اضاف کن زعفران دارچین زردچوبه بزن ...کشمشم جدا سرخ کن دلت خاص گردو هم اضاف کن بریز تو دیس جدا برنجام روغن کن بریر تو دیس جدا و نوش جان

لطفان برای مامان شدنم صلوات بفرستید 🙏🙏الهی به ارزوهای قشنگتون برسید .خیلی خیلی محتاج دعا های از ته دلتون هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عدس را بپز

پیاز را که تفت دادی کمی سبک شد گوشت چرخی اضافه کن و تفت بده خوب آخرش زرد چوبه بزن و دارچین را که زدی زیرش خاموش کن، جدا پیاز داغ برا لابه لا برنج هم درس کنی عالیه، کشمش هم سرخ کنی آخر سر بریزی روش خوب میشه،برنج را که تو قابلمه ریختی لابهلاش از موادتم بده،زعفرانم بزن بهش بزار دم بکشه

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
2728

من اینجوری میپزم،گوشت چرخ کرده رو با زردچوبه اینا تفت میدم،یا اگه با مرغ بخوام مرغ آبپز شده رو ریش میکنم و با زردچوبه تفت میدم،پیاز داغ عسلی هم درست میکنم،کشمش هم اگه خشک باشه از یکم قبل خیس میکنم،اگرم نرمه میشورم فقط،عدس رو میپزم آبکش میکنم،بعد برنج رو میجوشونم آبکش میکنم و لابلاش عدس و گوشت یا مرغ و کشمش و زعفرون دم کرده میریزم،بعدم ک دم کشید تو ظرف میکشم پیاز داغ ها رو میریزم روش 

سالاد شیرازی فراموش نشه😋😁

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞