2726
عنوان

زودپز چند کاره جی پاس کی داره

471 بازدید | 10 پست

سلام دوستان کس هس بدونه چجور کار میکنه من یه سال جهیزیه مه نتونستم راش بنذازم میترسم..البته از اون کارتن  ابی هاست میگن تقلبی یه به هر حال چکارش کنم چی میتونم بزنم چجور بپزم

هر شب با بوی تو ارام میگیرم با اینکه ندارمت تو را در کنارم..فرشته کوچک من کی میشود که بیایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عالیه   حالا من از وقتی خریدم زودپز روگازیامو دیگه ورداشتم برای مبادا  این دست راستمه  ...

چجوری کار میکنی باهاش من بلد نیستم میترسم

هر شب با بوی تو ارام میگیرم با اینکه ندارمت تو را در کنارم..فرشته کوچک من کی میشود که بیایی
چجوری کار میکنی باهاش من بلد نیستم میترسم

چیزی نیست بعد اینکه مواد وریختی قابلمه ش که جداست   وتو دستگاه می ذاری ومی زنی به برق

درشو بذار وپیچش رو که بالای درقابلمه س  بذار روی علامت پختش  وتایمرشو بذار روهرساعتی که می خوای دیگه هیچی

دفترچه شو بخون

تایمرش که برگشت به عقب صبر می کنی  می تونی خودت بخارشو خالی کنی یامی تونی صبر کنی تا خودش بخارش خالی بشه

چیزی نیست بعد اینکه مواد وریختی قابلمه ش که جداست   وتو دستگاه می ذاری ومی زنی به برق درشو بذا ...

پیچ منظور عمون سوپاپ مشکی یع؟

درسته   خطری نداره اصلاً کارکنی قلقش دستت می اد

دستت درد نکنه خانمی 

درجه گذاشتم واسه یه پیمانه برنج طبق دفترچه 20 ذیقه بعد بیست دیقه باز کردم خودم نپخته بود دوباره گذاشتم ولی دیگه تایمر تنظیم نکردم