2737
2734

دختر عنه ها فامیل جدیده 🤨🤣🤣🤣🤣🤣

بابا مگه چیه دو کیلو دوکیلو سرخ کن 

مگه عالم و ادم ننه باباشون براشون همه کار میکنن 

شمام خودت سرخ کن به اونا پزی بیا بگو مامانم داده 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر زندگی رو به خودتون سخت می گیرید!!!

مواد غذایی فریزر هرچی بیشتر باشه و فریز بشه خاصیتش از دست میره و هیچ ویتامینی نداره

بهتره کم یا تازه مصرف بشه

شما هم خودتو با بقیه مقایسه نکن 

زندگی خودتو بکن

چکار داری بقیه چکار میکنن

اینقدر حرص میخوری فقط خودت مریض میشی و روح و روانت داغون میشه 

پرواز ✈ ورزش🏊‍♀️  سفر 🌏  تئاتر 🎭   سینما 🎬   کنسرت🎸
2728
دختر عنه کیه؟ ۲ نمره🥲😂

من

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2738

داری سخت میگیری اصلا ب مادرت توجه نکن فک‌کن نداری خودتی و خودت و خدای خودت اینجوری کمتر حرص میخوری مریضم نمیشی حد اقل تو دیگه فکر دخترت باش که بتونی پشتش باشی نه که خودت مریض کنی

💖
پدر مادر منم همین وضعن دیگ جا نداره بگم ازشون از بدیاشون هیچ جایی نمونده😓

اینا فکر میکنن درد من سبزیه

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1
خدا بهت برکت بده. بعد هم دیگه مستقل شدی. من اگه مادرم بخواد یه گرم سبزی بده . قبول نمی کنم. حیف نیست ...

قربون شوهر افعی کوچولوم برم🤣گناه دارن چرا بهشون میگین افعی

سوالاتی که اینجا می پرسم همش مربوط به زندگی شخصی خودم نیست. پس دنبال کشف ارتباط بین تاپیک هام نباش.

خلی من شهر دورم جاریمم بچش رو سه ساله همینجوری پیش من گذاشته .

هر بار هم یک کیلو سرخ میکنم که سالم خوری کنم . ده کیلو چیه اه.

دو تا بچه باهم دارم بزرگ میکنم ول کن بابا خودت رشد کن

به جاریت بگو من دوس دارم سبزی مو تازه استفاده کنم بدم میاد چندماه بمونه طعم و عطرش ازبین میره 

بعدشم مادر اون عجیب غریبه مادرمنم واسه من سرخ نمیکنه بفرسته مگه خودم چلاغم که اون بخواد برام انجام بده جاریت فهمیده حساسی میخواد حرصت بده

همسرم دنياى من👫
2706