2737
2734
عنوان

ممکن بعد ازدواج عشق به وجود بیاد؟🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 36 پست
نه اگه متنفری ازش هیچوقت حست عوض نمیشه

پسرعموم میشه

من واقعا هیچ حسی ندارم بهش 

مامانم صبی میگفت دلشو شکوندی هیچوقت نمیتونی تو زندگیت خوشبخت بشی منم عذاب وجدان دارم الا:/

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازدواج نکن باهاش

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

منم شوهرمو فقط خیلی ساده دوسش داشتم 

ولی الان چندماه میگذره از عقدمون و عاشقش شدم جوری عاشقشم که میمیرم براش

درد و درمان منی   آرامش جان منی    تو همان افسانه شیرین دنیای منی ⁦♥️⁩💍M⁦♥️⁩💍
2738
اول اینکه به خانواده بگو کس دیگه ای دوست داری دوم اینکه زمان به خودت بده تا خوبیهاشو ببینی

اخلاقش خیلی خوبه ولی به دل من نمیشینه خیلی هم سعی کردم باش کنار بیام ولی نتونسم

اگه طرفت خوب باش اخلاقش همه چیش بعد ازدواج بیشتر وابستش میشی تا عاشقش ولی اگه اخلاقش خوب نباش متنفر میشی ازش هر بدی ازش ببینی  تنفر کینت بیشتر میشه......

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

چرا خودتو میخوای بدبخت کنی وقتی دوسش نداری

چطوری قراره تحملش کنی

رمان نیست ک عشق به وجود بیاد 

میبوسمت یک روز، در میدان آزادی!                               لطفا کامنتمو لایک نکنید.
رد کن وگرنه با سر میری تو چاهی که انتها نداره

خاهر باید قبول کنن  به مادرم توضیح میدم دوباره پدرم یه حرف میزنه پدرمو راضی میکنم خودش یچی میگه خونوادش دوباره یچی میگن

منم یکی رو دوست داشتم خیلی مال چند سال پیشه گفت یهو به درد هم نمیخوریم ...بعد هم فهمیدم ازدواج کرده پارسال زنگم زد گفت جدا شدم گفتم عیبی نداره عشق اولمی بیا خاستکاذی اما شناسنامتو بیار ببینم ...نیاورد بعد فهمیدم کفت هنو نشدم و تو مراحل جداییم ....الان فهمیدم جدا شده واقعی اما پا پیش نمیزاره میگه بیا حرف بزنیم اما نمیتونم ...بهش گفتم بیا خاستگاری حرفامونو تو جلسه خاستگاذی میزنیم.اما گفت ن.دیشبم خاستکار داشتم نشون شدیم ببینم چی میشه 

2706