2703
2553

من دوسش ندارم یعنی نمیتونم حتی فکرشم کنم بااین ازدواج کنم اصن چندشم میشه، توروخدا مسخره نکنین🙏☹️

من یکی دیگه رو دوس دارم ولی الا خیلی تحت فشار حرفای خوانوادم و بقیه هسم چاره ای ندارم🥲

هر دلیلی هم میارم میگن اینا دلیل نیس واقعا کم اوردم:/

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 

عشقی که به وجود میاد وابستگی هست،نه دلبستگی

شما مجبوری عاشق کسی بشی که باهاش داری زندگی میکنی

میشه عشق با اجبار 

پس عشق واقعی نیست 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خیر ازدواج نکن

به جفتشون خیانت میکنی و خودت البته

مخالفی، لطفا در تاپیکم شرکت نکن یا ریپ مخالف نزن، حالم به اندازه کافی بدهست، ااومدم اینجا یه ذره بهتر شم .مرسی که درک میکنی💖.     ……………..خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

معلومه ک‌ کسی دیگرم دوس داری عشق ب وجود نمیاد داستان زندگی فاطمروتو اینستا بخون

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:
2714

بله ممکنه عشق به وجود بیاد، ولی اگه انقد حس انزجارت قویه هیچ جوره زیر بار نرو، نه خودتو بدبخت کن نه اون بنده خدا رو

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اگه یکی دیگه رو دوس داری ازدواج نکن ک هم ب خودت خیانت کردی هم ب اونی ک میخای زنش بشی

چیکار کنم اخه اونم الا نمیتونه کاری کنه چون میدونم اگ بیاد جلو خونوادم قبول نمیکنن همچی بدتر میشه

از اونورم اینا نمیخان قبول کنن من دوسش ندارم و نمیخام ازدواج کنم 

کیم نبیلیر کیم نچکیر:) 
2706