2733
2734
گهواره ای که خریدم فقط رنگشو همونی که خواستم فرستاده ولی سایزش خیلی کوچیکه و مدلش یه چیز دیگش و خیلی بدنش ضعیفه.گفتن امکان برگشت هست ولی تماس گرفتم تا مطرح کردم گوشی رو قطع کردن.واقعا باعث تاسفه بعضیا اینجوری میخوان پول دربیارن.کسی بوده که از خریدش ناراضی باشه ازشون و برگشت رو قبول کرده باشن؟به چه طریقی؟ خیلی ناراحتم خریدام افتضاحه
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن آمین . «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
اگه اشتباه نکنم مسئولش اینجا کاربری داره ولی اسمشو یادم نیست
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا خرید نتی همینه
مثه سفارش کیک چیزی ک تحویلت میدن له شده زیر 18چرخ رفته عکسیه ک سفارش دادی😂😂😂
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍
2731
2738
پولو اینترنتی موقع خرید واریز کردم تازه گفتن هزینه حمل هم رایگانه ولی با باربری فرستادن موقع تحویل هم ازم پول حمل گرفتن. اصلا فکر نمیکردم اینطوری باشن. از بقیه سایتها اینترنتی خرید کردم از همشون راضی بودم و قیقا همون جنسو فرستادن ولی نی نی کالا کلا یه چیز دیگه فرستاده بدتر اینکه اصلا جوابگو نیستن و وقتی گفتم برگشت میزنم تلفن رو قطع کرد با اینکه شرایط فروششون ضمانت برگشت کالا رو تا یک هفته داره
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن آمین . «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
خرید اینترنتی چیزی که تو بازار فت و فراوونه و می تونی از نردیک ببینی و بخری که کلا از بیخ و بن غلطه
مگه چیزی باشه که نتونی بیرون گیر بیاری

ولی در کل من با ضمانت برگشت هم مشکل دارم خخخخ 😆
الان همین دیجی کالا مثلا موبایل و لپ تاپی که شما به هر دلیلی نپسندیدی و نخواستی و برگشت میدی را چیکار می کنه ؟ فکر می کنین منهدم می کنه
نخیر . دوباره بسته بندی جدید و می فرسته برای نفر بعدی

حالا اون خریدار اول که برگشت داده چه آسیب هایی ( تابلو فیزیکی نه ) به اون جنس زده بماند که بعدا خودشو نشون میده
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
الان خیلی پشیمونم کاش از بیرون خرید کرده بودم کلی لباس و وسیله های دیگه از فروشگاههایی که حتی تو اینستا هم فروشگاه دارن خریدم همه خوب بودن ولی فقط نی نی کالا جنس بد برام فرستاد.
2706