2726
عنوان

اگر ۸ ماه نرم دستشویی ۶ ساعت و نیم

219 بازدید | 15 پست

یعنی هر روز ۶:۳۰ دستشویی برم

بعدش تا ظهر ساعت ۱۲:۵۰ دستشویی نرم

خیلی ضرر داره؟ با توجه به اینکه یه لیوان چایی و به استکان آبم تا ظهرش باید بخورم؟

خب اگه دسشوییت نگیره نه 

ولی اگه نگهش داری بده

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ضررداره

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728

بستگی داره من خودم خیلی کم دسشویی میرم گاهی صب تا شب نمیرم مشکلیم ندارم مایعات و ایناهم میخورم فعالیتم زیاده جذب میشع😂

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

عزیزم تا میتونی آب بخور چون عفونت ادراری بگیری از درد زمینم گاز میگیری

همـسرم👩‍❤️‍👨✨تو بگو جون میخوای میدم بهت❤🌸تو فقط باش😍بین ما دوتا یه وروجکم هست  تـــو دلی مامانی که زود زود میاد پیش منو بابایی

تنظیم برنامه دستشویی رفتن یکی از،برنامه های مهم و روزمره زندگی هست عزیزم . 

اتفاقا یه دوستی داشتم دقیقا همین مشکل رو داشت خیلیییی شبیه شما بود . 

یه مدت کار کرد رو خودش تا درست شد . 

( هر چند مدام با دکترها در می افتاد و شاخ و شونه میکشید .

هی میگفتم با دکتر جماعت که نباید در بیفتی،و هر چی میگن باید گوش کنی به هر حال اونا دکترن. اما خب جنبه و ظرفتیش رو نداشت )

الان خدا رو شکر حرف گوش کن شده و بهتره

2706