2137
2217
عنوان

اگر ۸ ماه نرم دستشویی ۶ ساعت و نیم

201 بازدید | 15 پست

یعنی هر روز ۶:۳۰ دستشویی برم

بعدش تا ظهر ساعت ۱۲:۵۰ دستشویی نرم

خیلی ضرر داره؟ با توجه به اینکه یه لیوان چایی و به استکان آبم تا ظهرش باید بخورم؟

خب اگه دسشوییت نگیره نه 

ولی اگه نگهش داری بده

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو نا امید ترین لحظات هم یه صدایی ته دلمون میگه ناامید  نباش من هستم اون صدای خداست 🌱💚                                گفتم خدا خودت بیا و دستتو بزار رو شونه هام آروم بشم.     چرا اینجورین باهام این آدمای توی شهر                                    اینقده پس زدن منو تا از همشون دور بشم                               مثل آب زلال بودم کاری کردن تیره بشم ....                             روشونه هام غمه ،خستم من از همه ،کاشکی بیار بیای نوازشم کنی بغل بگیرمت                                                                        حتی توتنهایی قبل من اونجایی بازم مرامتو که منو تنهام نمی‌ذاری   💚تیکر کنکور 💚کاربری دوتا خواهر💚

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

بستگی داره من خودم خیلی کم دسشویی میرم گاهی صب تا شب نمیرم مشکلیم ندارم مایعات و ایناهم میخورم فعالیتم زیاده جذب میشع😂

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم
2215

خب‌من حالت عادیه هم همینم مثلا موقعی‌ک میرفتیم مدرسه یادمه ساعت ۷صبح ۶ونیم میرفتم دستشویی‌دیگه تا ساعت ۲ ک برسم‌خونه اوکی بودم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همراه باتاپیک بامداد خمار وزن شروع ۸۶.۷۰۰؛خب خب ۱۸مهر وزنم شده۸۳.۷۰۰ @۲آبان ۸۱.۸۵۰😍خب خب ۲۳ابان وزنم صد۸۰ خیلی خوشحالم امیدوارم تا اخرپاییز برسم به هدفمچیزی نمونده 😘من‌میتونم😘۳۰ آبان وزنم شد۷۹.۵۰۰ بلاخره بعد ۶سال وزنم اومد زیر ۸۰🤩 وزن ۱۲دی ۷۸‌.۱۰۰بعد یک ماه دوباره شروع میکنم وزن هدف پایان چالش ۶۵ 😘باردارنیستم تیکرکاهش وزنمِ😊 امروز ۱۷مرداد یکشنبه شروع رژیم🙂وزن شروع ۹۱وزن هدفم ۶۰ هدف اول ۸۵🔓⬅️۸۰🔓⬅️۷۵🔒⬅️۷۰🔒⬅️۶۵🔒⬅️پایان✔ امیدوارم بتونم‌ب هدفم‌برسم من تصمیم دارم یه مامان خوشگل و مانکن باشم 😍😎به هدف اولم رسیدم😁به هدف دومم رسیدم میریم واسه هدف سوم😍
2050
آب و مایعاتم میخوردی به جز چایی صبح؟

اره یه لیوان اب رو میخوردم کلی هم تغذیه مثلا ساعت ۱۱فلافل و نوشابه هر روز میخوردم

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همراه باتاپیک بامداد خمار وزن شروع ۸۶.۷۰۰؛خب خب ۱۸مهر وزنم شده۸۳.۷۰۰ @۲آبان ۸۱.۸۵۰😍خب خب ۲۳ابان وزنم صد۸۰ خیلی خوشحالم امیدوارم تا اخرپاییز برسم به هدفمچیزی نمونده 😘من‌میتونم😘۳۰ آبان وزنم شد۷۹.۵۰۰ بلاخره بعد ۶سال وزنم اومد زیر ۸۰🤩 وزن ۱۲دی ۷۸‌.۱۰۰بعد یک ماه دوباره شروع میکنم وزن هدف پایان چالش ۶۵ 😘باردارنیستم تیکرکاهش وزنمِ😊 امروز ۱۷مرداد یکشنبه شروع رژیم🙂وزن شروع ۹۱وزن هدفم ۶۰ هدف اول ۸۵🔓⬅️۸۰🔓⬅️۷۵🔒⬅️۷۰🔒⬅️۶۵🔒⬅️پایان✔ امیدوارم بتونم‌ب هدفم‌برسم من تصمیم دارم یه مامان خوشگل و مانکن باشم 😍😎به هدف اولم رسیدم😁به هدف دومم رسیدم میریم واسه هدف سوم😍

عزیزم تا میتونی آب بخور چون عفونت ادراری بگیری از درد زمینم گاز میگیری

همـسرم👩‍❤️‍👨✨تو بگو جون میخوای میدم بهت❤🌸تو فقط باش😍بین ما دوتا یه وروجکم هست  تـــو دلی مامانی که زود زود میاد پیش منو بابایی

تنظیم برنامه دستشویی رفتن یکی از،برنامه های مهم و روزمره زندگی هست عزیزم . 

اتفاقا یه دوستی داشتم دقیقا همین مشکل رو داشت خیلیییی شبیه شما بود . 

یه مدت کار کرد رو خودش تا درست شد . 

( هر چند مدام با دکترها در می افتاد و شاخ و شونه میکشید .

هی میگفتم با دکتر جماعت که نباید در بیفتی،و هر چی میگن باید گوش کنی به هر حال اونا دکترن. اما خب جنبه و ظرفتیش رو نداشت )

الان خدا رو شکر حرف گوش کن شده و بهتره