2726

دعاهای قرآنی هم نیازمند دلی و از ته دل خواستن از خداست

اگه یه درصد شک داشته باشی هزار بارم بخون فایده نداره

تو مرا آزردے...کہ خودمـ کوچ کنمـ از شهرت! تو خیالت راحت-! می‌رومـ از قلبت;) مے‌شوم دورترین خاطره در شبهایت! تو به من مے‌خندی و به خود مےگویے:باز مے‌آید و مےسوزد ازین عشق ولی...برنمےگردم،نه! مےروم آنجا کہ‌دلے بهردلے تب دارد! عشق زیباست و حرمتـــ دارد:))❤️✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا دعای مربوط به رزق و روزی رو بخونی بعدش بگیری تو‌خونه‌بخوابی عصرم بری بگردی و با رفیقات خوش بگذرونی معلومه که پولدار نمیشی 😑🥺

نیاز به حرکت از طرف خودتم داره

گندم را دزدیدند صدای اعتراض ها بلند شد، نان بین مردم پخش کردند؛اعتراض ها خاموش شد؛این جماعت فقط به دنبال سیرکردن شکم خود هستند نه گرفتن حقشان !                                  برتولت برشت، سقراط مجروح
2728
دعاهای قرآنی هم نیازمند دلی و از ته دل خواستن از خداست اگه یه درصد شک داشته باشی هزار بارم بخون فای ...

نمیدونم‌دیگه 😔من همه امیدم ب همین دعاهاس ک اروم‌میشم

اورجینال و اصل باش تادنیاازتوکپی کند.😏

بله اگه ایمان قلبی داشته باشی و چیزی که میخواهی برای خودت یا دیگران ضرری نداشته باشه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
حس میکنم همش الکیه بی فایدس انقد همه ی دعاهاروخوندم یس معراج عهد عاشورا کسا

فقط خوندن نیست تو از ته دل خدارو صدا کن نیاز ب خوندن این سوره و اون سوره نداره 

من معتقدم وقتی اون سوره عربیه و ما هیچی ازش نمیفهمیم پس از ته دل نمیتونیم بگیم و فایده ای نداره

وقتی حس میکنی الکیه واقعا هم نتیجه ای نداره 

ایمااااان داشته باش بعد بخون

تو مرا آزردے...کہ خودمـ کوچ کنمـ از شهرت! تو خیالت راحت-! می‌رومـ از قلبت;) مے‌شوم دورترین خاطره در شبهایت! تو به من مے‌خندی و به خود مےگویے:باز مے‌آید و مےسوزد ازین عشق ولی...برنمےگردم،نه! مےروم آنجا کہ‌دلے بهردلے تب دارد! عشق زیباست و حرمتـــ دارد:))❤️✨
2706