2737
2734

خانوما سال ۹۴اینا بودفک کنم که برنامه لاین اومده بودو تازه نامزد کرده بودمو وشوهرم ایفون اخرین مدلشو بود برام خریده بود،بعد اون زمان خیلی مد بود با ایفون تو اینه عکس بذاری دیگه خیلی خفن بودی ینی😐منم خب تا اون موقع گوشی هوشمندو ازین برنامه ها نداشتم.سنمم خیلی کم بود.خلاصه ی روز پاشدم رفتم‌ خانه سلامت کلاس طب سنتی بنویسم(یادش بخیر رایگانم بود الان پولی شده)،کارامو کردم گفتم یه دسشویی برمو برگردم خونه.اقا رفتم دسشویی دیدم وای چه آینه ای داره چقد منو خوشگل نشون میده همون موقع آیفونه رو دراوردمو شپلق ی سلفی با یه ژست خفن(ابروها بالا ی کم لبا غنچه😙😂) انداختم😑بدو بدو ام برداشتم پست کردم تو تایم لاین و راهی خونه شدم😐🤨(باید گوشه های عکس رو میبریدم بعد میذاشتم ولی خب اصلا نه توجه کردم نه بلد بودم)تا رسیدم دیدم دوستم زنگ زنگ ک خنگ خدا چه عکسیه گذاشتی بدو پاک کن گفتم خب مگه چیه گف احمق دو طرفت گوشه عکسا سنگ توالت هس با توالت سلفی انداختی؟وای نابود شدم اون لحظه رفتم دیدم همه استیکر خنده گذاشتنو چرت و پرت نوشتن.یعنی خدارحم کرد اون موقعا چون اولاش بود فرند اینا نداشتم یا ادم غریبه نبود وگرنه به خدا عکسم پخش میشدو سوژه ی ایران میشدم😑

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2731
2738

😂😂😂😂😂 دم دوستت گرم که زنگ زد و نجاتت داد

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

یکی خلاصه بگه منم بخندم 😐🤲

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

😂😂

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

🤣🤣🤣🤣جررر

تو مرا آزردے...کہ خودمـ کوچ کنمـ از شهرت! تو خیالت راحت-! می‌رومـ از قلبت;) مے‌شوم دورترین خاطره در شبهایت! تو به من مے‌خندی و به خود مےگویے:باز مے‌آید و مےسوزد ازین عشق ولی...برنمےگردم،نه! مےروم آنجا کہ‌دلے بهردلے تب دارد! عشق زیباست و حرمتـــ دارد:))❤️✨
2706