2726
عنوان

عکسای من و داستانه اورانگوتانی

135 بازدید | 13 پست

وای خدایا دیشب تولد بودیم عکسارو که خواهرشوهرم با دوربینه پشته گوشی انداخته بود رو برام فرستاد افتضاح بودم کاملا کج و کوله ولی تو سلفیا خوب بووودم.تو اینه هم خوبم ها. ولی دوربین پشت گوشی چرا منو کج کرده نکنه واقعا اون شکلی ام؟ .همه جام کج افتاده بود کاملا مث اورانگوتان افتادم تو عکسا تازه خارشوهرم استوریشونم کرده😂🤣😆😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خدایی؟ کج میوفتی شما هم؟ بنی حذف نکنم عکسای لعنتیه دیشبو؟😅🤣😂😂😂

وای ارع شبی میمون میشم دماغم کج میوفته 😐😑

امروز اومدم آب بخورم لیوان از دستم افتاد شکست مامانم اومد گفت فدای سرت اشکالی ندارع بعدا فهمیدم اون لیوان و عمم داده بود  
اونکه دوربین ۳۰۰مگاپیکسله

وای خخخخخ . 🤣😄🤣یاد ی خاطره افتادم .اون زمانی که برنامه لاین اومده بود شوهر جون برام ی ایفون خریده بود بعد خییبلی مد شده بود که تو آینه سلفی مینداختن . منه ساده ام بلد نبودک ک خیلی اولین موبایل لمسیم بود 😑😐😃😅🤣 رفته بودم خانه سلامت کلاس طب سنتی بنویسم خلاصه کارامو کردم اخرش گفتم ی دیشویی ام برمو برگردم. اقا رفتم دیدم واهای چ اینه ای داره هم‌نجا ایفونه رو دراوردمو ی سلفی انداختم بعد نگو گوشه عکس تصویره سنگ توالته باید قبلش عکسو برش میزدم بعد میزاشتم .منم برداشتم همونو گذاشتم تو پستام یهو دیدم ی ساعت بعد دوستم زننننگ زنگ ک احمق چ عکسیه گذاشتی برو ببین رفتم دیدم همه استیکر خنده گذاشتنو چرت پرت گذاشتن😐😐😑😑😀🤣خدارو شکر اولاش بود زیاد فرتد اینا نداشتم وگرنه بخدا عکسم پخش میشدو سوژه خنده ی ایران میشد..خوب شد یادم افتاد ی تاپیک بزنم براش ملت بخندن روحشون شاد ش🤣😅