2733
2734

مثلا یخچال ساید ۴۰ ملیونی رو زده ۲۰ ملیون

فقط بخاطرنمایشگاهی بودنش

آدم بخره بده بنظرتون؟شماباشید میخرید؟ 🤔🤔

برا جهیزیه 

میگه گارانتی ام داره

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من لباسشویی گرفتم نمایشگاهی موقع کار کردن صدای تراکتور میده هیچ ارزونی بی حکمت نیست 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728
یعنی چی نمایشگاهی،؟

یعنی تو نمایشگاه گذاشتنش یا تو ویترین بوده 

ازکارتن درومده

من لباسشویی گرفتم نمایشگاهی موقع کار کردن صدای تراکتور میده هیچ ارزونی بی حکمت نیست 

جدی میگی؟؟خب مگه به برق زدنش؟ 

میگم شاید یخچال فرق کنه

2738
جدی میگی؟؟خب مگه به برق زدنش؟  میگم شاید یخچال فرق کنه

نمیدونم گلم ولی من میگم نگیر خودت فکرشو کن چرا باید نصف قیمت بده 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اگر حرف گوش میدی طبق تجربه بهت میگم اصلااااااا ساید نخر بجاش ۲قلو بخر

اره میدونما بهتره ولی دوقلو خیلی بزرگه من مستاجرم میترسم اذیت شم

هیچ ارزونی بی علت نیست  😀

اره همون علت 😑

عکس بده  چجوری

گلم یخچال ساید بای سایده فقط تو ویترین بوده مثلا ازکارتن درومده باتخفیف زیاد میدن

2706