2204
2217

خیلی نمک نشناسه خییییلی....من کم میرم خونش ،هربار هم برم از اول تا اخر که بیام همش سرپام ....خودم شام میپزم ،میشورم ، چای دم میکنم میارم جمع میکنم

یه میوه جلو ما نمیاره میگه میخوایید؟ برید بردارید 😑

فقط تا منو میبینه یادش از من کار بکشه .....اونقدر که اونجا کار میکنم واسه مادر خودم نمیکنم ...

این ها به کنار از اونجایی ناراحت میشم که نمیبینه ،،

امشب داشت باشوهرم حرف میزد تلفنی ، منم میشنیدم ، به شوهرم میگفت باید خودتون بیایید بپزید و بشورید و جارو کنید ، شوهرمم گفت این بنده خدا که هربار میاد همه کار میکنه ، مادرشوهرم گفت چیکار کرده تاحالا ؟ کی اشپزی کرده؟ واقعا بغض کردم از این همه نمک نشناسی‌.....

اخر سر هم به شوهرم گفت زنت دادم دیگه نیای نبینمت تو بچه ی بی خودی هستی و......

هرکاری داشته باشن به شوهر من میگن ولی اصلا دوسش ندارن همش میگن فقط واسه نوکری میخوان

یعنی یه حرفایی زد خدا میدونه چقدر دلم آتیش گرفته همش گریه کردم.

شوهرم شغلش یه جوریه که داره روی ملک اونا کار میکنه خدا میدونه چقدر منت سرمون میزاره این زن زخم زبون میزنه......دعا کنید شوهرم یه کار پیدا کنه بریم راحت بشیم دیگه طاقت ندارم

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

چون خودتو کوزت معرفی کردی

کسی از کوزت تشکر نگرد عزیز دلم

خانوم باش مهمون باش تا اگر کمک کردی بچشم بیاد

سلام دوست مجازی من😃 اینجا نه من شمارو میشناسم نه شما منو، اما اونقد بهم نزدیکیم که هر لحظه که اراده کنیم میتونیم باهم حرف بزنیم, درد و دل کنیم, همدیگه رو راهنمایی کنیم. این خیلی خوبه که همو داریم.😍 اما با وجود اینهمه صمیمیت و نزدیکی نه من از، زندگی شما اطلاع دارم نه شما از زندگی من ولی هممون خوب میدونیم که همه دلی به نازکی حباب برای شکستن دارن. چقد قشنگ میشه باهم یکم مهربونتر باشیم بهم توهین نکنیم و اگر از جایی دلمون پر شد اونو سر هم خالی نکنیم. فضا مجازیه اما دلا واقعیه و زود میرنجن، بغض خیلی راحت تو گلو میشینه و چشما مثل بارون بهار میبارن 🥺🥺 بیاین دلیل لبخند هم باشیم ❤ دوستتون دارم دوستای نی نی سایتی من😘😘😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

نرو دیگه اونجا

قشنگ بشین خونن خانومیتو بکن

گله کردن بگو اخه من میام اونجا فقط بلدم بشینم شمام تو زحمت میفتی جدی بگو ها

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁
2233

از اول عادتش دادی ب کارکردن.من ۶سالع عروسشونم نهااااایت کاری ک کنم بعداز شام یاناهاری ک خودمون اونجا بودیم پامیشم ظرفارو میشورم تماااااام...میوه و چای و...همش خودش میاره..

هرکیو از اول ب هرچی عادت بدی تمومه

عزیزم خدا صبرت بده

من بیشتر واسه شوهرم ناراحت شدم ....بیچاره رو خیلی سرکوفت میزنن همش با داداشاش فرق میزارن ،اینم روحیه اش حساسه قشنگ معلومه حالش بد میشه میریزه تو خودش...

تو عمرم مادری ندیده بودم بچش رو اینجوری نخواد نفرت داشته باشه ....حتی حیوان هم بچش رو میخواد 

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
چون خودتو کوزت معرفی کردی کسی از کوزت تشکر نگرد عزیز دلم خانوم باش مهمون باش تا اگر کمک کردی بچشم ...

دلم میسوخت بهش ‌‌فکر میکردم آدمه ....

البته که نصفش رو خودش با زبون میگفت.... 

2050
با اینجور آدما باید فقط قطع رابطه کرد  نرو خونش که بخوای کار کنی.بیکاری

خیلی دلم میخواد قطع ارتباط کنم ولی میگم مشکل شغل شوهرمه....

پدرشوهرم خودش باباش زمین و ملک داده بهش .....الانم یه بخشی از اونا رو به عنوان اجاره داده شوهر من کار کنه ...اونم این زن حرص میخوره و صدتا حرف میزنه....

اخه مگه میشه آدم بچه ای که 9 ماه تو شکمت نگه داشتی رو نخوای....حتی حیوان هم بچه اش رو میخواد ...

این اولین مادریه که میبینم نسبت به بچش بی تفاوته

امشبم بیشتر واسه شوهرم ناراحت شدم نه خودم خیلی خارش کرد

از اول عادتش دادی ب کارکردن.من ۶سالع عروسشونم نهااااایت کاری ک کنم بعداز شام یاناهاری ک خودمون اونجا ...

از اول اینجوری نبود ....کم کم شده ....مثلا منو میبینه هی میگه بیابرنج بذار من برم نماز بخونم ، یا همش آه و ناله میکنه پام درد میکنه به شوهرم میگه خودتون پاشید من پا درد دارم .....

انقدر هم حسودی میکنه که نگو....

از اول عادتش دادی ب کارکردن.من ۶سالع عروسشونم نهااااایت کاری ک کنم بعداز شام یاناهاری ک خودمون اونجا ...

حالا من خودم رو نمیگم ....من هرچی باشه عروسم دختر مردم...اگه دستم‌ رو تا آرنج عسل کنم بزارم دهنش باز میگه پیف پیف......

من بیشتر واسه شوهرم ناراحت شدم انگار نه انگار مادرشه مگه میشه انقدر بی عاطفه و حسود ....

میشینه پیش برادرشوهرام ید اینو میگه اونا رو دشمن کرده ....کلا تو فامیل میگه پیش عمه خاله .....خسته شدم همش تو سایت ها دنبال شغل میکرد 

تورو خدا دعا کن شوهرم یه کار پیدا کنه از دست اینا خلاص بشیم  

مادر شوهر یعنی هفت پشت غریبه کار خوب هم بکنی واسش عروس بد هستی کار بد هم بکنی باز عروس بدی هستی

من عروسم و دختر غریبه .چرا بچه خودش رو اینجوری میکنه اون که دیگع پاره تنشه...حیف اسم مادر که رو همچین عجوزه ای رفته....هیچ وقت نشده نگران شوهرم بشه ، همش توقع داره خستمون کرده دیگه

اگه شوهرم تو بدترین حال هم باشه زنگ نمیزنه حال بپرسه ،ولی توقع داره ما دائم به اون برسیم ....

کمتر رفت و آمد کنین اینجوری اعصابتونم آرومتره

خودش با زبون گفت نیایید...منم نمیرم اگه هم پدرشوهرم‌زنگ زد میگم...

ولی خیلی ظلمه من تو خونم نشستم با کسی کار ندارم میشینه واسه من داستان درست میکنه یا مثلا با بچش لجش گرفته یهو پای منو میکشه وسط درصورتی که من اونور بودم نه حرفی زدم نه چیزی یهو منو میاره ....من که سپردمش به خدا ...هنوز دوتا پسر مجرد داره امیدوارم دوتا عروس گیرش بیاد تا بفهمه یکی احترام میذاره نباید دور برداری....