2737
2734
عنوان

دخترای مجرد که شاغلین چطور باباتون راضی شد برین سرکار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1131 بازدید | 114 پست

بابام دوست داشت برم سرکار

اما میگفت محیط ناامن هست

منم یه شهر دیگه بودم

گفنم میرم سرکار و رفتم

چند ماهی باهام حرف نزدن

منم توجهی نکردم 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،،،همه در نوازش ملایم یه انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون،تا وقتی که دیگه نداشتمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی⁦♥️⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا بابا تا ۱۸ سالگیه دیگه  بعدش اختیارمون دست خودمونه

بگو پس باید بهم پول بیشتر بدی تا نرم سرکار 

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2731
اخه به بابامون چ ربطی داره دیگه قرار نیست خانواده توی ریز و درشت دخالت کنن

یه دوست دارم اپن ماینده خیلی مستقله البته کار نمیکنه ها همه جا میره مسافرت با دوستاش اینی ک گفتی برا خانواده های اپن مایند صدق میکنه فقط بهشون خبر میداد من میرم دیگ هزینه سفرو میدادن 

2738

بیکار بیعار بخور بخواب میگشتم

تا اینکه محل کار پدرم منشی خواستن

من بهش پیشنهاد دادم خودم بیام؟

گفت باشه با مدیر صحبت میکنم و اینگونه شد که مشغول شدم...😐

قبل از این هرکاری که میگفتم اجازه نمیداد 

دیگه دید واقعا عین یه تپه نخاله شدم 

هیچ مخالفتی نکرد 

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن او خداوند⁩ناممکن‌ هاست ؛در حالی که تو بر ممکن گریه می‌کنی!!
2706