2230
2217

ارررره

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اره خیلی دارم ازش

☠             ¤            •میبینمو کاری ندارم °°° میدونمو حرفی ندارم•               •Nikasha•    🦢                                                                  °خسته صدا°                🦄                          هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن....🐈‍⬛                                                                          تک مارالتم گل    💊                ●    مگ کلاغ میتونه ادا عقابو درار      ☠               دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیش جونِ دل     جنگلی ک شیر نداشته باش کفتاراش میشن سلطاااان                         #Nice                                           https://secretmessage.timefriend.net/16332808072419
2215
2050

کارتیر خوشگلتر از اینم هس

اول از همه برای فرج آقامون یه صلوات بفرسین🌸�🌸پسر جوان آن قدر عاشق دختر بود که گفت: تو نگران چی هستی؟دختر جوان هم حرفش را زد: همون طور که خودت می‌دونی مادرت پیره و جز تو فرزندی نداره… باید شرط ضمن عقد بگذاریم که اگر زمین گیر شد، اونو  به خونه ما نیاری و ببریش خانه سالمندان.پسر جوان آهی کشید  و شرط دختر را پذیرفت…هنوز شش ماه از ازدواجشان نگذشته بود که زن جوان در یک تصادف اتومبیل قطع نخاع و ویلچر نشین شد.پسر جوان رو به مادرش گفت: بهتر نیست ببریمش آسایشگاه؟مادر پیرش با عصبانیت گفت: مگه من مُردم که ببریش آسایشگاه؟ خودم تا موقعی که زمین‌گیر نشدم ازش مراقبت می‌کنم.پسر جوان اشک ریخت و به زنش نگاه کرد.زن جوان انگار با نگاهش به او می‌گفت: شرط ضمن عقد رو باطل کن!
2051