2726
عنوان

مادرم زنگ میزنه به دختر ۵ ساله من میگه😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1341 بازدید | 66 پست

من از اونام که میگم تحت هر شرایطی احترام مادر پدر واجبه 

ولی خداییی همچین مادری نزار رنگ بچه ات رو ببینه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا نمیبرینش پیش روانپزشک؟مادرت نرمال نیست

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

اگه سر کاری باشه که بهت بگم ذهنت بیماره و برو‌ درمان بشو  .

اگه هم واقعیته ،شما خیلی مادر بی درکی هستی که میگذاری دخترت حتی یک ثانیه با چنین زن دیوانه ای تنها بمونه و یا هم صحبت بشه.

جواب ابلهان خاموشیست
خب چرا میذاری این کارارو بکنه

از من پیترسه یواشکی میکنه

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

چ مادر سگ صفتی تف

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸

این مامان بزرگه یا نامادری سیندرلا😑

ببخشید ولی فکر کنم خودشون خیلی درونشون پر از کمبوده که اینطوری رفتار میکنن

آدم سالم اینجوری نیست

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   

مطمعنی مامان خودته؟مگه مجبوری وقتی اینقد دشمنی داره بزاری باهاش حرف بزنه یا بری خونش؟

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2706