2703
2553

خیلی وضع پدر مادرم خوبه. شوهر من وای کارگر . بخور نمیر میگذرونیم. مادرم زنگ میزنه خونم دخترم گوشی رو ور میداره به دخترم میگه ما داریم کباب میخوریم داریم انار میخوریم داریم زهر مار و سرطان میخوریم

وقتی قطع میکنه دخترم شروعدمیکنه گریه میگه من میخوام

دیگه خسته شدم دیگه لمس شدم از بس سختی کشیدم

دو سه بار بخاطر مریضی خودم و شوهرم مجبور شدم بچمو بزارم پیشش

سوزنو میداد به بچه میگفت بوس کن سوزن دوست ماست

چسب نواری پهن رو میچسبوند به پاش میگفت بکنش حالا 

دخترمم میکشید دردش می اومد گریه میکرد

یا به دخترم میگفت خم شو بعد پاشو دراز میکرد رو کمر بچه میزاشت

یا ناهار استخونای غذاشو میداد به بچم

سرنوشتمو اینجا تعریف کنم محاله ممکنه بتور کنین میگین سرکاری تاپیک

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

واویلا 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مطمعنی مادرت سالمه؟

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2714
برو یه آزمایش دی ان ای بده  هرچه سریعتر

با من بدتر میکرد

مشکل اعصاب دارن هم بابام هم مامانم

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

مادرت روانش کلا مریضه ببرید بستریش کنید

امروز بیست و هفتم آبان هزار و چهارصد و دو تصمیم گرفتم با اراده و انگیزه در کنار دوستای مجازیم دوباره رژیم و کاهش وزن رو شروع کنم قبلا تونستم بیست کیلو وزن کم کنم پس الانم بایییید بتونم
2706