2137
2217

خیلی وضع پدر مادرم خوبه. شوهر من وای کارگر . بخور نمیر میگذرونیم. مادرم زنگ میزنه خونم دخترم گوشی رو ور میداره به دخترم میگه ما داریم کباب میخوریم داریم انار میخوریم داریم زهر مار و سرطان میخوریم

وقتی قطع میکنه دخترم شروعدمیکنه گریه میگه من میخوام

دیگه خسته شدم دیگه لمس شدم از بس سختی کشیدم

دو سه بار بخاطر مریضی خودم و شوهرم مجبور شدم بچمو بزارم پیشش

سوزنو میداد به بچه میگفت بوس کن سوزن دوست ماست

چسب نواری پهن رو میچسبوند به پاش میگفت بکنش حالا 

دخترمم میکشید دردش می اومد گریه میکرد

یا به دخترم میگفت خم شو بعد پاشو دراز میکرد رو کمر بچه میزاشت

یا ناهار استخونای غذاشو میداد به بچم

سرنوشتمو اینجا تعریف کنم محاله ممکنه بتور کنین میگین سرکاری تاپیک

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

واویلا 

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2215

خب چرا میذاری این کارارو بکنه

رفتی از کنارم اما، رفتنت پراز معما... گفتمت از عشق و باور... گفتی از نگاه اخر... دل به دریاها بزن... از عشق بگو زیبای من... به هرکجا روی کنار توام... 🥂🖤من یه دختر مجردم، دختری که بی توجه به حرفهای مردم موهاشو رنگ میکنه، تیپ میزنه، به خودش میرسه، تو کدوم نوشته منطقی اومده اینکارها برای دختر مجرد خوب نیست؟ من کاپ قاعدگی استفاده میکنم، چون میدونم ارزش و راحتیم بیشتر از یه تیکه خییلی کوچیکه که بود و نبودش مهم نیست، از کلاه برای بیرون رفتن استفاده میکنم، دوستهای خوبی از هر دو جنس دارم که تا قبل از کرونا باهم بیرون میرفتیم، اشکالش چیه؟ آینده دختری مثل من تو داستانها و به گفته برخی دوستان😅یا جهنمه، یا عذاب در دنیاست، یا به راه خراب کشیده شدنه... من دارم به دو هدف بزرگم تو زندگی میرسم.. پس فقط در حد داستان بدون این حرفارو... حالا چرا اینارو گفتم؟؟ تا بگم دوست خوشگلم، اگه توهم متفاوتی، اگه توهم دلت میخاد اینطوری باشی ولی از مردم میترسی، از قضاوتها میترسی، از تهمت هایی که فکر میکنی بهت میزنن میترسی و یا گفته اون دوستان👆🏻رو باور میکنی، همین الان این افکار رو بریز دور. به خاطر حرف مردم زندگی نکن، زندگیتو بخاطرشون عوض نکن چون اونا به جای تو نیستن، یه حرفی میزنن و رد میشن... مثل یه رهگذر تو خیابون به گفته هاشون درموردت نگاه کن ببین و رد شو! تو با تلاش موفق میشی حتی موفق‌تر از چیزی که تو ذهنته💛درخواست دوستی🚫

مطمعنی مادرت سالمه؟

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حمله گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2050
برو یه آزمایش دی ان ای بده  هرچه سریعتر

با من بدتر میکرد

مشکل اعصاب دارن هم بابام هم مامانم

اگه اومدم و درباره خانوادم با عصبانیت تاپیک زدم لطفا اول این تاپیکو بخون بعد بیا سرزنشم کن من فقط برای درد و دل میام اینجا💔https://www.ninisite.com/discussion/topic/6771793/از-هیچ-کس-شانس-نیاوردم?page=1

مادرت روانش کلا مریضه ببرید بستریش کنید

عضو گروه بنفش بامداد خمار تاریخ شروع : دهم آبان هزاروچهارصد با انگیزززه💪 قد :۱۷۵ وزن اولیه :۱۰۲  وزن تاریخ ۱۶ آبان ۹۹/۳۰۰ وزن۲۳ آبان ۹۸/۱۰۰  وزن ۳۰ آبان ۹۷/۸۰۰هدف اول ۹۵ 🔒هدف دوم ۹۰🔒هدف سوم ۸۵ تا عید نوروز باید بهش برسم🔒هدف چهارم ۸۰هدف نهایی ۷۵🙏🏻💪🤩چیز زیادی تا رسیدن به هدف اولم نمونده من میتونم 💪💪💪

من از اونام که میگم تحت هر شرایطی احترام مادر پدر واجبه 

ولی خداییی همچین مادری نزار رنگ بچه ات رو ببینه

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2051